See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków do Szpitala Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków przez okres 12 miesięcy do Działu Farmacji Szpitalnej Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy z podziałem na części (pakiety) w zakresie i przedmiocie podanym w formularzu cenowym (załącznik nr 1A do SWZ) załączonym do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 568648-2025
Interne Kennung: SZP.251.8.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1- Leki różne nr 1
Beschreibung: Dostawa leków zgodnie z formularzem cenowym – nr 1A do SWZ – który wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty
Interne Kennung: SZP.251.8.25.1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – Leki różne nr 2
Interne Kennung: SZP.251.8.25.2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 – Leki różne nr 3
Interne Kennung: SZP.251.8.25.3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 – Leki różne nr 4
Interne Kennung: SZP.251.8.25.4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 – Leki różne nr 5
Interne Kennung: SZP.251.8.25.5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 – Leki różne nr 6
Interne Kennung: SZP.251.8.25.6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 – Leki różne nr 7
Interne Kennung: SZP.251.8.25.7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 – Leki różne nr 8
Interne Kennung: SZP.251.8.25.8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 – Płyny infuzyjne
Interne Kennung: SZP.251.8.25.9
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 – Produkty do żywienia dojelitowego
Interne Kennung: SZP.251.8.25.10
Haupteinstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – Produkty do żywienia pozajelitowego
Interne Kennung: SZP.251.8.25.11
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Ticagrelorum
Interne Kennung: SZP.251.8.25.12
Haupteinstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Aztreonamum
Interne Kennung: SZP.251.8.25.13
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 – Antybiotyki nr 1
Interne Kennung: SZP.251.8.25.14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 – Antybiotyki nr 2
Interne Kennung: SZP.251.8.25.15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 – Meropenemum
Interne Kennung: SZP.251.8.25.16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - Noradrenalinum
Interne Kennung: SZP.251.8.25.17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 – Enoxaparinum natricum
Interne Kennung: SZP.251.8.25.18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 – Albuminum
Interne Kennung: SZP.251.8.25.19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - Paski do glukometrów
Interne Kennung: SZP.251.8.25.20
Haupteinstufung (cpv): 33124131 Reagenzstreifen
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 - Leki psychotropowe i środki odurzające
Interne Kennung: SZP.251.8.25.21
Haupteinstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 – Żele do cewnikowania
Interne Kennung: SZP.251.8.25.22
Haupteinstufung (cpv): 33141240 Katheterzubehör
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 – Prothrombinum
Interne Kennung: SZP.251.8.25.23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 – Szczepionki nr 1
Interne Kennung: SZP.251.8.25.24
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 – Środki kontrastowe
Interne Kennung: SZP.251.8.25.25
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 – Thiopental
Interne Kennung: SZP.251.8.25.26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 – Propofolum
Interne Kennung: SZP.251.8.25.27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 – Mleko dla niemowląt nr 1
Interne Kennung: SZP.251.8.25.28
Haupteinstufung (cpv): 15884000 Säuglingsnahrung
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 – Immunoglobuliny Anty-D nr 1
Interne Kennung: SZP.251.8.25.29
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 – Immunoglobuliny Anty-D nr 2
Interne Kennung: SZP.251.8.25.30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 – Argipressinum
Interne Kennung: SZP.251.8.25.31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 – Szczepionki nr 2
Interne Kennung: SZP.251.8.25.32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 – Ceftazidimum +avibactamum
Interne Kennung: SZP.251.8.25.33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 – Meropenemum + vaborbactamum
Interne Kennung: SZP.251.8.25.34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 – Leki różne nr 9
Interne Kennung: SZP.251.8.25.35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 – Mleko dla niemowląt nr 2
Interne Kennung: SZP.251.8.25.36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 – Mleko dla niemowląt nr 3
Interne Kennung: SZP.251.8.25.37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 – Caspofunginum
Interne Kennung: SZP.251.8.25.38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39 – Insuliny
Interne Kennung: SZP.251.8.25.39
Haupteinstufung (cpv): 33615100 Insulin