19229-2026 - Ergebnis
Tschechien – Abwasserbehandlung – Výběr provozovatele kanalizačního systému a ČOV obce Zdiby 2026 - 2030
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýběr provozovatele kanalizačního systému a ČOV obce Zdiby 2026 - 2030
BeschreibungProvozovatele vodohospodářské infrastruktury pro oblast odvádění a čistění odpadních vod, se kterým bude uzavřena smlouva o provozování kanalizačního systému pro veřejnou potřebu a ČOV ve vlastnictví zadavatele (dále jen „koncesní smlouva“) ve smyslu § 8 odst. 2 zákona č. 274/2001 Sb., zákona o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu, v platném znění (dále jen „zákon o VaK“). Provozovatel zajistí provozování vodohospodářské infrastruktury ve smyslu § 2 odst. 3 zákona o VaK. Protiplnění zadavatele za poskytnuté služby spočívá v braní užitků vyplývajících z poskytování služeb, konkrétně v právu vybraného dodavatele jako provozovatele vybírat stočné od odběratelů připojených na provozovanou vodohospodářskou infrastrukturu. Vybraný dodavatel jako provozovatel nese provozní riziko spojené s výběrem stočného. Projekt souvisí s realizací projektů spolufinancovaných z Operačního programu Životní prostředí 2014-2020, a to: - projekt Rozšíření kanalizace a ČOV Zdiby, identifikační číslo projektu 115D312010074 - projekt Rozšíření kanalizace Zdiby – 2. Etapa, identifikační číslo projektu 115D312010338 Projekt souvisí s realizací projektu spolufinancovaného z Národního programu životní prostředí, a to: - projekt Rozšíření kanalizace Zdiby - 3.etapa, registrační číslo projektu 1190400319
Interne KennungVZ0230080
VerfahrensartSonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrenskoncesní řízení, zadávané v užším řízení (2. kolové)
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90420000 Abwasserbehandlung
5. Los
LosLOT-0001