2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA GAZÓW STOSOWANYCH W LOTNICTWIE SZ RP (TLEN, AZOT) W LATACH 2025-2028
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów stosowanych w lotnictwie SZ RP (tlen, azot) w latach 2025-2028. 2.Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 2 zadania (części). •Zadanie nr 1 – tlen skroplony medyczny- umożliwiający w procesie gazyfikacji otrzymanie tlenu gazowego do oddychania spełniającego wymagania normy międzynarodowej ISO 2046:1973 określającej wymagania dotyczące tlenu gazowego używanego do oddychania na statkach powietrznych; •Zadanie nr 2 – azot skroplony według PN-C-84919 1997. 3. Oferowane gazy muszą spełniać wymagania określone w dokumentach normatywnych. Spełnienie tych wymagań musi być każdorazowo potwierdzane w przekazywanych wraz z gazem nieodpłatnych świadectwach jakości. 4.Wykonawca powinien posiadać ogólnopolską sieć dystrybucji gazów będących przedmiotem zamówienia. 5.Odległość punktów dystrybucji (punktów odbioru gazów stosowanych w lotnictwie) od ww. jednostek wojskowych (Odbiorców) po weryfikacji za pomocą ogólnie dostępnych aplikacji (np. Google Maps) nie może być większa niż 200 km. 6.Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania punktów odbioru gazów w odległości większej niż 200 km od Odbiorcy pod warunkiem, że przewóz gazu odbędzie się transportem Wykonawcy i/lub na jego koszt oraz ryzyko. 7. Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji. 8. Sposób i warunki realizacji zamówienia określono w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2do SWZ. 9. Zamawiający zgodnie z art. 455 ustawy Pzp dopuszcza możliwość zmiany umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania o udzielenie zamówienia w przypadkach i na warunkach określonych w § 17 Projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 24/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111000 Wasserstoff, Argon, Edelgase, Stickstoff und Sauerstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Tlen skroplony medyczny
Beschreibung: dostawa tlenu skroplonego medycznego - umożliwiający w procesie gazyfikacji otrzymanie tlenu gazowego do oddychania spełniającego wymagania normy międzynarodowej ISO 2046:1973 określającej wymagania dotyczące tlenu gazowego używanego do oddychania na statkach powietrznych
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Azot skroplony
Beschreibung: dostawa azotu skroplonego według PN-C-84919 1997
Interne Kennung: 2