2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aktualizacja operatu GIS
Beschreibung: Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa aktualizacji operatu GIS stanowiącego integralną część projektu planu ochrony Narwiańskiego Parku Narodowego, obejmująca analizę i uporządkowanie istniejących zasobów danych przestrzennych, zaprojektowanie i wdrożenie zaktualizowanego Systemu Informacji Przestrzennej NPN, integrację danych pochodzących z operatów szczegółowych planu ochrony, opracowanie i aktualizację baz danych oraz map tematycznych w obowiązujących standardach GIS, a także uruchomienie aplikacji typu geoportal umożliwiającej przegląd, analizę, edycję i udostępnianie danych przestrzennych. Zamówienie obejmuje również przygotowanie kompletnej dokumentacji technicznej i użytkowej systemu, przeprowadzenie szkoleń dla użytkowników Zamawiającego, zapewnienie asysty technicznej i gwarancji na wdrożone rozwiązania oraz przekazanie wszystkich rezultatów prac w formie zgodnej z wymaganiami prawa krajowego i unijnego, wytycznymi Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska oraz zasadami realizacji i rozliczania projektów finansowanych ze środków UE.
Interne Kennung: NPN-FENX-01-05.1.0083-271/5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste, 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung, 71354000 Kartografiedienste, 71354000 Kartografiedienste, 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aktualizacja operatu GIS”