1924-2026 - Ergebnis
Polen – Mikroskope – Dostawa mikroskopu sił atomowych z sondą skanującą i przystawkami elektrochemicznymi dla IKiFP PAN (KAT-271-11/2025)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mikroskopu sił atomowych z sondą skanującą i przystawkami elektrochemicznymi dla IKiFP PAN (KAT-271-11/2025)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mikroskopu sił atomowych z sondą skanującą i przystawkami elektrochemicznymi wraz z instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem dla IKiFP PAN . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungKAT-271-11/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
LosLOT-0001