192401-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Straßenbauarbeiten – I/27 Žiželice obchvat a přemostění
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelI/27 Žiželice obchvat a přemostění
BeschreibungPředmětem zakázky je realizace stavby „I/27 Žiželice obchvat a přemostění“, která spočívá v překládce stávající pozemní komunikace I. třídy I/27 do nové trasy v návrhové kategorii dvoupruhové silnice S 11,5 celkové délky 2,920 kilometrů.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung08PT-001052