2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, wdrożenie i utrzymanie sprzętu komputerowego oraz oprogramowania w celu podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Bytowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Routera UTM Fortigate 90G w ilości 2 szt., który zostanie użyty do stworzenia klastra HA, oprogramowania Fortianalyzer, modernizacja sieci WIFI, usługi wdrożeniowe i integracja środowiska Fortinet w ramach projektu „Cyfryzacja Gminy Bytów poprzez zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (z wprowadzonymi w dniu 21.03.2025 r. zmianami) zawarty jest w Załączniku nr 10 do SWZ
Interne Kennung: BRZ.271.4.2025.AZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48219100 Gateway-Softwarepaket, 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen, 72268000 Bereitstellung von Software, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Routera UTM Fortigate 90G w ilości 2 szt., który zostanie użyty do stworzenia klastra HA, oprogramowania Fortianalyzer, modernizacja sieci WIFI, usługi wdrożeniowe i integracja środowiska Fortinet w ramach projektu „Cyfryzacja Gminy Bytów poprzez zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 10 do SWZ