2. Verfahren
Verfahren
Titel: ÚČOV povodňové škody 2024, část E – Odvodňovací stanice kalu
Beschreibung: Předmětem této VZ je opětovné zprovoznění odvodňovací stanice kalu v Ústřední čistírně odpadních vod v Ostravě - Přívoze a tím odstranění stavu, kdy veškeré přitékající odpadní vody jsou vypouštěny bez řádného čištění do vodoteče. Po opravě odvodňovací stanice kalu bude tato uvedena do provozu – bude se odvodňovat kal na odstředivkách.
Interne Kennung: 197/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Jedná se o opětovné zprovoznění odvodňovací stanice kalu v Ústřední čistírně odpadních vod v Ostravě - Přívoze a tím odstranění stavu, kdy veškeré přitékající odpadní vody jsou vypouštěny bez řádného čištění do vodoteče. Po opravě odvodňovací stanice kalu bude tato uvedena do provozu – bude se odvodňovat kal na odstředivkách. V rámci odstranění povodňových škod budou instalovány 2 odstředivky s parametry: - množství kalu na odvodnění pro 1 odstředivku 50 m3/h, - obsah sušiny v kalu před odvodněním 3 – 6 %, - obsah sušiny v odvodněném kalu min. 28 % v závislosti na jeho odvodnitelnosti, - odstředivky v sestavě 1+1. Současně budou instalovány nové vynášecí šneky včetně hygienizace kalu pro 1 linku odstředivek. V rámci elektročásti bude navíc provedena kompletní výměna elektročásti ke 4 zahušťovacím nádržím. Součástí předmětu smlouvy není repase otočných mostů na nádržích.