See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stanowisko badawcze procesów katalizy nadkrytycznej - zestaw komponentów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Stanowisko badawcze procesów katalizy nadkrytycznej - zestaw komponentów. Przedmiot zamówienia został podzielony na jedenaście części: 1) Część 1: Armatura, materiały; 2) Część 2: Reduktory do gazów; 3) Część 3: Reduktory do cieczy; 4) Część 4: Regulatory przepływu masowego gazów (niskociśnieniowe); 5) Część 5: Regulatory przepływu masowego gazów (wysokociśnieniowe); 6) Część 6: Sprężarka gazu wodorowego; 7) Część 7: Pompa mediów wysokolepkich; 8) Część 8: Pompa izokratyczna; 9) Część 9: Przepływomierz wosków; 10) Część 10: Grzałki i akcesoria grzejne; 11) Część 11: Peryferia układu grzewczego. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie przedmiotu zamówienia do pomieszczeń w siedzibie Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla każdej Części; 2) Załącznik Nr 10 do SWZ – Parametry techniczne – dla każdej Części. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Vorherige Bekanntmachung: 722188-2025
Interne Kennung: 53/D/KPO/SM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Armatura, materiały.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Stanowisko badawcze procesów katalizy nadkrytycznej - zestaw komponentów - Część 1: Armatura, materiały; Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie przedmiotu zamówienia do pomieszczeń w siedzibie Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części 1; 2) Załącznik Nr 10 do SWZ – Parametry techniczne – dla Części 1. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung: 53/D/KPO/SM - Część 1: Armatura, materiały.
Haupteinstufung (cpv): 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Reduktory do gazów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Stanowisko badawcze procesów katalizy nadkrytycznej - zestaw komponentów - Część 2: Reduktory do gazów; Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie przedmiotu zamówienia do pomieszczeń w siedzibie Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części 2; 2) Załącznik Nr 10 do SWZ – Parametry techniczne – dla Części 2. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung: 53/D/KPO/SM - Część 2: Reduktory do gazów.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Reduktory do cieczy.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Stanowisko badawcze procesów katalizy nadkrytycznej - zestaw komponentów - Część 3: Reduktory do cieczy; Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie przedmiotu zamówienia do pomieszczeń w siedzibie Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części 3; 2) Załącznik Nr 10 do SWZ – Parametry techniczne – dla Części 3. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung: 53/D/KPO/SM - Część 3: Reduktory do cieczy.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Regulatory przepływu masowego gazów (niskociśnieniowe).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Stanowisko badawcze procesów katalizy nadkrytycznej - zestaw komponentów - Część 4: Regulatory przepływu masowego gazów (niskociśnieniowe); Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie przedmiotu zamówienia do pomieszczeń w siedzibie Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części 4; 2) Załącznik Nr 10 do SWZ – Parametry techniczne – dla Części 4. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung: 53/D/KPO/SM - Część 4: Regulatory przepływu masowego gazów (niskociśnieniowe).
Haupteinstufung (cpv): 38420000 Instrumente zum Messen von Durchfluss, Füllhöhe und Druck von Flüssigkeiten und Gasen
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Regulatory przepływu masowego gazów (wysokociśnieniowe).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Stanowisko badawcze procesów katalizy nadkrytycznej - zestaw komponentów - Część 5: Regulatory przepływu masowego gazów (wysokociśnieniowe) ; Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie przedmiotu zamówienia do pomieszczeń w siedzibie Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części 5; 2) Załącznik Nr 10 do SWZ – Parametry techniczne – dla Części 5. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung: 53/D/KPO/SM - Część 5: Regulatory przepływu masowego gazów (wysokociśnieniowe).
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Sprężarka gazu wodorowego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Stanowisko badawcze procesów katalizy nadkrytycznej - zestaw komponentów - Część 6: Sprężarka gazu wodorowego; Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie przedmiotu zamówienia do pomieszczeń w siedzibie Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części 6; 2) Załącznik Nr 10 do SWZ – Parametry techniczne – dla Części 6. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung: 53/D/KPO/SM - Część 6: Sprężarka gazu wodorowego.
Haupteinstufung (cpv): 42123100 Gaskompressoren
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: Pompa mediów wysokolepkich.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Stanowisko badawcze procesów katalizy nadkrytycznej - zestaw komponentów - Część 7: Pompa mediów wysokolepkich; Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie przedmiotu zamówienia do pomieszczeń w siedzibie Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części 7; 2) Załącznik Nr 10 do SWZ – Parametry techniczne – dla Części 7. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung: 53/D/KPO/SM - Część 7: Pompa mediów wysokolepkich.
Haupteinstufung (cpv): 42122000 Pumpen
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: Pompa izokratyczna.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Stanowisko badawcze procesów katalizy nadkrytycznej - zestaw komponentów - Część 8: Pompa izokratyczna; Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie przedmiotu zamówienia do pomieszczeń w siedzibie Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części 8; 2) Załącznik Nr 10 do SWZ – Parametry techniczne – dla Części 8. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung: 53/D/KPO/SM - Część 8: Pompa izokratyczna.
Haupteinstufung (cpv): 42120000 Pumpen und Kompressoren
Los: LOT-0009
Titel: Część 9: Przepływomierz wosków.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Stanowisko badawcze procesów katalizy nadkrytycznej - zestaw komponentów - Część 9: Przepływomierz wosków; Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie przedmiotu zamówienia do pomieszczeń w siedzibie Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części 9; 2) Załącznik Nr 10 do SWZ – Parametry techniczne – dla Części 9. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung: 53/D/KPO/SM - Część 9: Przepływomierz wosków.
Haupteinstufung (cpv): 38421110 Durchflussmesser
Los: LOT-0010
Titel: Część 10: Grzałki i akcesoria grzejne.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Stanowisko badawcze procesów katalizy nadkrytycznej - zestaw komponentów - Część 10: Grzałki i akcesoria grzejne; Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie przedmiotu zamówienia do pomieszczeń w siedzibie Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części 10; 2) Załącznik Nr 10 do SWZ – Parametry techniczne – dla Części 10. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung: 53/D/KPO/SM - Część 10: Grzałki i akcesoria grzejne.
Haupteinstufung (cpv): 39715200 Heizgeräte
Los: LOT-0011
Titel: Część 11: Peryferia układu grzewczego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Stanowisko badawcze procesów katalizy nadkrytycznej - zestaw komponentów - Część 11: Peryferia układu grzewczego; Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie przedmiotu zamówienia do pomieszczeń w siedzibie Zamawiającego. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia” – dla Części 11; 2) Załącznik Nr 10 do SWZ – Parametry techniczne – dla Części 11. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Interne Kennung: 53/D/KPO/SM - Część 11: Peryferia układu grzewczego.
Haupteinstufung (cpv): 44610000 Tanks, Sammelbehälter, Container und Druckbehälter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122000 Pumpen