192495-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf – Výstavba sítě dobíjecích stanic pro elektromobily ve městě Brně – DC 3x DS 200 kW
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýstavba sítě dobíjecích stanic pro elektromobily ve městě Brně – DC 3x DS 200 kW
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka rychlých dobíjecích stanic pro elektromobily 200 kW DC v celkovém počtu 3 ks podle požadavků zadavatele uvedených v dokumentu Technická specifikace. Další podrobnosti jsou uvedeny ve Smlouvě a Technické specifikaci. Veřejná zakázka bude spolufinancována z dotace – Operační program Doprava.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1