192527-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów [1]
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów [1]
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zebranych na Punktach Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz wytworzonych w związku z działalnością „Zakładu Komunalnego” sp. z o.o., w podziale na części, tj.: Część nr 1 Usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodach: Zadanie nr 1 15 01 10*- Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone ( między innymi aerozole) Zadanie nr 2 20 01 26* - Oleje i tłuszcze inne niż wymienione w 20 01 25 Zadanie nr 3 20 01 27* - Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice zawierające substancje niebezpieczne Zadanie nr 4 20 01 29*- Detergenty zawierające substancje niebezpieczne Część nr 2 „Usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie: Zadanie nr 1 17 02 03 - Tworzywa sztuczne Część nr 3 „Usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodach: Zadanie nr 1 20 01 28 - Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27 Zadanie nr 2 20 01 32 - Leki inne niż wymienione w 20 01 31
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodach 150110* ; 200126* ; 200127* ; 200129*
BeschreibungCzęść nr 1 Usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodach: Zadanie nr 1 15 01 10*- Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone ( między innymi aerozole) Zadanie nr 2 20 01 26* - Oleje i tłuszcze inne niż wymienione w 20 01 25 Zadanie nr 3 20 01 27* - Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice zawierające substancje niebezpieczne Zadanie nr 4 20 01 29*- Detergenty zawierające substancje niebezpieczne
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelUsługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodach 170203
BeschreibungCzęść nr 2 Usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 170203
LosLOT-0003
TitelUsługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodach 200128 ; 200132
BeschreibungCzęść nr 3 Usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodach: Zadanie nr 1 20 01 28 - Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27 Zadanie nr 2 20 01 32 - Leki inne niż wymienione w 20 01 31