192548-2025 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Poprawa efektywności i dostępności e-usług w Gminie Grodzisko Dolne
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poprawa efektywności i dostępności e-usług w Gminie Grodzisko Dolne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania wraz z konfiguracją i wdrożeniem oraz zwiększenia dostępności do e-usług w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. Zamówienie podzielone zostało na dwie części Część 1 – dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem Lp. Nazwa środka trwałego lub wartości niematerialnych i prawnych itp. Ilość 1. Oprogramowanie system operacyjny 2 2. Oprogramowanie do backupu 1 3. Oprogramowanie do wirtualizacji 1 4. Modernizacja sieci teleinformatycznej 15 5. Serwer 2 6. Macierz dyskowa 1 7. Firewall 1 8. Centralny system logów 1 9. Zestaw komputerowy z oprogramowaniem 39 10. Stacja robocza z oprogramowaniem 4 11. Laptop z oprogramowaniem 3 12. UPS 1 13. Agregat 1 14. Instalacja i konfiguracja (Platforma sprzętowa) 250 15. Oprogramowanie do monitorowania i analizy cyberbezpieczeństwa 1 Część 2 – dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz w wszelkimi aplikacjami Lp. Nazwa środka trwałego lub wartości niematerialnych i prawnych itp. Ilość 1. eBOM - elektroniczne Biuro Obsługi Mieszkańca 1 2. Aplikacja mobilna 1 3. Oprogramowanie dziedzinowe 1 4. System GIS 1 5. Wodomierze z nakładką radiową 2539 6. System radiowego odczytu 1 7. System eWoda 1 8. Integracja (Platforma e-usług publicznych) 400 9. Instalacja i konfiguracja (Platforma e-usług publicznych) 200 10. Digitalizacja zasobów GIS 240 11. Szkolenia TiK typ I 120 12. Szkolenia TiK Typ II 200 Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na wybrane/wybraną przez wykonawcę część/części
Interne Kennung: RI.271.19.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48820000 Server, 48822000 Computerserver, 48821000 Netzwerkserver, 48800000 Informationssysteme und Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 79999100 Scanning, 38421100 Wasserzähler, 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: Część 1 – dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem Lp. Nazwa środka trwałego lub wartości niematerialnych i prawnych itp. Ilość 1. Oprogramowanie system operacyjny 2 2. Oprogramowanie do backupu 1 3. Oprogramowanie do wirtualizacji 1 4. Modernizacja sieci teleinformatycznej 15 5. Serwer 2 6. Macierz dyskowa 1 7. Firewall 1 8. Centralny system logów 1 9. Zestaw komputerowy z oprogramowaniem 39 10. Stacja robocza z oprogramowaniem 4 11. Laptop z oprogramowaniem 3 12. UPS 1 13. Agregat 1 14. Instalacja i konfiguracja (Platforma sprzętowa) 250 15. Oprogramowanie do monitorowania i analizy cyberbezpieczeństwa 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48820000 Server, 48822000 Computerserver, 48821000 Netzwerkserver, 48800000 Informationssysteme und Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 32420000 Netzausrüstung, 31122000 Stromerzeugungsanlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz w wszelkimi aplikacjami
Beschreibung: Część 2 – dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz w wszelkimi aplikacjami Lp. Nazwa środka trwałego lub wartości niematerialnych i prawnych itp. Ilość 1. eBOM - elektroniczne Biuro Obsługi Mieszkańca 1 2. Aplikacja mobilna 1 3. Oprogramowanie dziedzinowe 1 4. System GIS 1 5. Wodomierze z nakładką radiową 2539 6. System radiowego odczytu 1 7. System eWoda 1 8. Integracja (Platforma e-usług publicznych) 400 9. Instalacja i konfiguracja (Platforma e-usług publicznych) 200 10. Digitalizacja zasobów GIS 240 11. Szkolenia TiK typ I 120 12. Szkolenia TiK Typ II 200
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72265000 Software-Konfiguration, 79999100 Scanning, 38421100 Wasserzähler