192560-2026 - Auftragsänderung
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa oprogramowania, sprzętu informatycznego i wdrożenie e-usług publicznych w ramach projektu “Zwiększenie dostępności cyfrowej oraz poprawa cyberbezpieczeństwa w Powiecie Mieleckim"
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oprogramowania, sprzętu informatycznego i wdrożenie e-usług publicznych w ramach projektu “Zwiększenie dostępności cyfrowej oraz poprawa cyberbezpieczeństwa w Powiecie Mieleckim"
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania, sprzętu informatycznego i wdrożenie e-usług publicznych w ramach projektu “Zwiększenie dostępności cyfrowej oraz poprawa cyberbezpieczeństwa w Powiecie Mieleckim". Przedmiot zamówienia podzielony został na trzy Części w zakresie których Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych: 1.1. Część nr 1: „Wdrożenie e-usług publicznych”. 1.2. Część nr 2: „Zakup sprzętu skanującego i komputerowego”. 1.3. Część nr 3: „Zakup oprogramowania do zarządzania ryzykiem oraz realizacji zadań związanych z kontrolą zarządczą”. 2. Składanie ofert częściowych możliwe jest wyłącznie w zakresie w jakim zamówienie zostało podzielone na Części. Wykonawca według swojego wyboru może złożyć ofertę na jedną wybraną Cześć zamówienia lub dwie Części zamówienia lub wszystkie Części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które mogą być udzielone jednemu Wykonawcy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekty umów stanowiące Załącznik Nr 4 do SWZ. 4. Specyfikację Warunków Zamówienia wraz z załącznikami Zamawiający udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem https://powiat-mielecki.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 5. Bezpośredni link do postępowania:https://powiat-mielecki.logintrade.net/zapytania_email,209618,4dea6ba659993f10b6f3b80727ebc7d0.html
Interne KennungWA.272.1.35.2025
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2: „Zakup sprzętu skanującego i komputerowego”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania, sprzętu informatycznego i wdrożenie e-usług publicznych w ramach projektu “Zwiększenie dostępności cyfrowej oraz poprawa cyberbezpieczeństwa w Powiecie Mieleckim". Część nr 2: „Zakup sprzętu skanującego i komputerowego”, w tym: a) 26 sztuk skanerów A3; b) 10 sztuk skanerów A4 typ a; c) 10 sztuk skanerów A4 typ b; d) 4 sztuki komputerów przenośnych z oprogramowaniem systemowym i biurowym. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 4 do SWZ. 3. Zamówienie należy zrealizować w maksymalnym terminie do 60 dni od dnia podpisania umowy. Termin realizacji stanowi kryterium oceny ofert 4. Miejscem Wykonania Przedmiotu zamówienia będzie siedziba Zamawiającego – budynek Starostwa Powiatowego w Mielcu ul. Wyspiańskiego 6, 39-300 Mielec.
Interne KennungCzęść nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme