192583-2026 - Ergebnis
Polen – Industrielle Maschinen – Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
BeschreibungDostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie w podziale na 8 części; Część 1 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, Część 2 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zarządu Zlewni w Jaśle, Część 3 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zarządu Zlewni w Krośnie, Część 4- Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Stopnia Wodnego w Rzeszowie, Część 5 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zbiornika Wodnego Besko, Część 6 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zarządu Zlewni w Stalowej Woli, Część 7 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zarządu Zlewni w Przemyślu, Część 8 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Elektrowni Wodnej w Klimkówce
Vorherige Bekanntmachung342566-2025
Interne KennungR.ROZ.2710.55.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego art. 132 ustawy Pzp 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 44511200 Forken für Gartenarbeit, 44512000 Diverses Handwerkzeug
5. Los
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zbiornika Wodnego Besko,
BeschreibungDostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zbiornika Wodnego Besko,
Interne KennungR.ROZ.2710.55.2025.5