192626-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku przez okres 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdego wyrobu określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: SPZZOZ.XII.381.9/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Czepki chirurgiczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2
Beschreibung: Siatki wchłanialne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3
Beschreibung: Szwy niewchłanialne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4
Beschreibung: Różne wyroby medyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5
Beschreibung: Zestaw do znieczuleń zewnątrzoponowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6
Interne Kennung: Pakiet Nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet Nr 7
Beschreibung: Zestaw do oceny drożności jajowodów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 8
Interne Kennung: Pakiet Nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet Nr 9
Beschreibung: Prowadnica intubacyjna, zestaw do minitracheotomii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet Nr 10
Beschreibung: testy do sterylizacji, etykiety do sterylizacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet Nr 11
Beschreibung: Wężyk do pompy, wężyk pacjenta. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet Nr 12
Beschreibung: Strzygarka chirurgiczna, ładowarka do strzygarki, ostrza sterylne do strzygarki chirurgicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet Nr 13
Interne Kennung: Pakiet Nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet Nr 14
Beschreibung: Worek ileostomijny, worek kolostomijny, cewnik urologiczny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet Nr 15
Beschreibung: Test do oceny dojrzałości macicy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet Nr 16
Beschreibung: Folia do zabiegów, masa fango. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet Nr 17
Beschreibung: Nabój z czynnikiem sterylizującym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet Nr 18
Beschreibung: Przyrząd bezigłowy do worka żywieniowego, przyrząd do transferu leków płynnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet Nr 19
Beschreibung: Ustnik jednorazowy do Entonoxu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet Nr 20
Beschreibung: Preforat do błony owodnionej odgięty. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet Nr 21
Interne Kennung: Pakiet Nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet Nr 22
Beschreibung: Włóknina do sterylizacji parowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet Nr 23
Beschreibung: Kompres neurochirurgiczny, ssak neurochirurgiczny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet Nr 24
Beschreibung: Dreny jednorazowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet Nr 25
Beschreibung: Igły do blokad. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet Nr 26
Beschreibung: Worki do osłony przed światłem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet Nr 27
Beschreibung: Myjki do codzennej toalety pacjenta. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 27