2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en onderhoud straalcabine (systemen)
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van 'Levering en onderhoud Straalcabine'. De Aanbestedende dienst is opzoek naar een geschikte Opdrachtnemer die een straalcabine kan ontwerpen, produceren, leveren en onderhouden. De straalcabine dient geleverd en in productie te worden genomen in het nieuw te bouwen Technology Centre Land (TCL) te Leusden. De planning is vooralsnog om in Q2 2025 met de bouw te starten en deze zal naar verwachting Q1 2028 zijn afgerond. Het is de bedoeling dat de Opdrachtnemer in afstemming met het RVB (Rijks Vastgoed bedrijf) en de desbetreffende aannemer overeenkomt wanneer en hoe de straalcabine in het nieuwe TCL (Technology Centre land) geplaatst kan worden.
Interne Kennung: T90585
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese procedure
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42924200 Dampf- oder Sandstrahlmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke, 42995000 Reinigungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1