2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cyberbezpieczny pacjent - poprawa cyberbezpieczeństwa poprzez modernizację i rozbudowę istniejącej infrastruktury cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie zintegrowanej architektury cyberbezpieczeństwa i kompetencji w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta w podziale na części: Część nr 1 – obszar kompetencyjny Część nr 2 – wdrożenie rozwiązań cyberbezpieczeństwa Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: RzPP-DOA-WAD.261.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: skrócono termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust 4 pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cyberbezpieczny pacjent - poprawa cyberbezpieczeństwa poprzez modernizację i rozbudowę istniejącej infrastruktury cyberbezpieczeństwa Część nr 1 – obszar kompetencyjny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie zintegrowanej architektury cyberbezpieczeństwa i kompetencji w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta w podziale na części: Część nr 1 – obszar kompetencyjny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75241000 Dienstleistungen im Bereich öffentliche Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung
Los: LOT-0002
Titel: Cyberbezpieczny pacjent - poprawa cyberbezpieczeństwa poprzez modernizację i rozbudowę istniejącej infrastruktury cyberbezpieczeństwa Część nr 2 – wdrożenie rozwiązań cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie zintegrowanej architektury cyberbezpieczeństwa i kompetencji w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta w podziale na części: Część nr 2 – wdrożenie rozwiązań cyberbezpieczeństwa Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner, 32420000 Netzausrüstung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung, 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 75241000 Dienstleistungen im Bereich öffentliche Sicherheit