2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace teplárny ŠKO-ENERGO – OB2 Kotelny
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je OB 2: Kotelny, který lze rozdělit do třech hlavních částí - Etap. První částí této veřejné zakázky (Etapa 1) je dodávka nového fluidního kotle K20, který bude spalovat pouze dřevní štěpku, přičemž najížděcím palivem bude zemní plyn. Dále předmět veřejné zakázky zahrnuje vybudování přípojek všech potřebných médií, jako např. napájecí a chladicí vody, páry, spa-lin, popelového hospodářství, systému SNCR, stlačeného vzduchu atd. V rámci kotelny K20 dojde k vybudování potřebných rozvoden elektro a řídícího systému. Rovněž dojde k vybudování nové kompresorové stanice, která bude svou výrobou pokrývat spotřeby celé teplárny. Druhou a třetí částí je retrofit současných uhelných fluidních kotlů K80 a K90 (Etapa 2 a Etapa 3) na spalování dřevní štěpky, peletizované rostlinné biomasy a technologického paliva. Najížděcím palivem pro všechny kotle zůstává zemní plyn. Dodavatel rovněž provede všechny vnitřní i vnější staveb-ní úpravy v rámci kotelny E1A. Dodavatel provede nezbytné výměny technologie kotlů a přidružených systémů tak, aby kotle byly schopny bezproblémově spalovat biomasu místo hnědého uhlí. Zejména se jedná o posouzení dna spalovací komory, vyzdívek, cyklonů, izolací, tlakových celků kotlů (přehříváky, EKO, výparník atd.), LUVO a další. Předmětem této veřejné zakázky je rovněž provedení nezbytné úpravy v části elektro a řídících systémů V podrobnostech viz ZD.
Interne Kennung: Modernizace teplárny ŠKO-ENERGO – OB2 Kotelny
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42162000 Dampfkessel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OB2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ, aniž by vznikla nutnost provedení nového zadávacího řízení na veřejnou zakázku nebo povinnost postupu podle ustanovení § 222 ZZVZ. V podrobnostech viz ZD a smlouva.