See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi wsparcia rodziny i pieczy zastępczej realizowane w ramach projektu własnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, pn. „Rodzina w centrum Etap I”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługwsparcia rodziny i pieczy zastępczej realizowane w ramach projektu własnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, pn. „Rodzina w centrum Etap I” w ramach Osi Priorytetowej 08 Fundusze Europejskie na wsparcie w obszarze rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działania FEKP.08.25 Usługi wsparcia rodziny i pieczy zastępczej, Program Regionalny: Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usług świadczonych w Centrach Wspierania Rodzin (CWR) funkcjonujących w każdym powiecie lub w formie zdalnej/mobilnej, skierowane są do osób, należących do poniższych grup: rodzin naturalnych, adopcyjnych i zastępczych z dziećmi i ich otoczenie, dzieci, młodzieży i młodych dorosłych wymagających wsparcia, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci z niepełnosprawnością i ich otoczenie, osób opuszczających pieczę zastępczą oraz inne instytucje opieki całodobowej, w których przebywają dzieci i młodzież, kandydatów do pełnienia funkcji w ramach pieczy zastępczej oraz członkowie ich rodzin, osób doświadczających przemocy domowej. Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.Zamówienie zostało podzielone na 22 części. Wskazane powyżej części są od siebie odrębne co oznacza, że Zamawiający dokonuje wyboru oferty najkorzystniejszej odrębnie dla każdej części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku 1 SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Oferowane, a następnie wykonywane usługi muszą spełniać wszystkie wymagania Zamawiającego zawarte SWZ oraz załącznikach, w tym zawartych w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminie do dnia 23 grudnia 2026 r. W zaistniałej sytuacji zachodzi obiektywna przyczyna uzasadniająca wskazanie daty wykonania umowy - przyczynę stanowi okres realizacji Projektu, w ramach którego udzielane i realizowane jest przedmiotowe zamówienie oraz okres na jaki Zamawiający jest w stanie określić zakres przedmiotu zamówienia, który musi być zrealizowany końca zakładanego okresu realizacji projektu. Szczegółowy harmonogram świadczenia usług zostanie ustalony po podpisaniu umowy z Wykonawcą, usługi świadczone będą zgodnie z zapotrzebowaniem odbiorców wsparcia, w dni robocze, także w godzinach popołudniowych oraz w dni weekendowe. Zamawiający zastrzega możliwość dokonania zmiany terminów realizacji zamówienia (terminów świadczenia poszczególnych usług) określonych w harmonogramie, o którym mowa w ust. 2 na zasadach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik do SWZ. Usługi, będące przedmiotem zamówienia będą realizowane w siedzibach poszczególnych Partnerów projektu, zgodnie z treścią załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DO.2751.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie obejmuje usługi społeczne, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Partner nr 1: MOPS Bydgoszcz
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 50 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 100 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 100 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 204 godziny zegarowe w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne prawne – 20 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 40 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 64 godziny zegarowe w 2025 r. oraz 112 godziny zegarowe w 2026 r. Terapia rodzinna – 150 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 250 godzin zegarowych w 2026 r. ; Superwizja rodzin – 20 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 40 godzin zegarowych w 2026 r. ; Grupy wsparcia – liczba spotkań w 2025 r. – 5 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 10; Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 5, liczba warsztatów w 2026 r. – 10 warsztatów; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 5 liczba zajęć w 2026 r. – 10; Warsztaty dla dzieci i młodzieży, w tym socjoterapeutyczne – liczba warsztatów w 2025 r. – 4 oraz w 2026 r. – 6; Warsztaty „Moje emocje” – liczba cykli – 3 cykle w roku 2025 r. oraz 4 cykle w 2026 r.; Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 4 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 9; Grupy dla młodzieży – liczba spotkań w 2025 r. – 2 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 5; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen
Los: LOT-0002
Titel: Partner nr 2: TCUS
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 420 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 700 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 480 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 800 godzin zegarowych w 2026 r.; Mediacje rodzinne – 120 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 240 godzin zegarowych w 2026 r.; Terapia rodzinna – 540 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 900 godzin zegarowych w 2026 r.; Grupy wsparcia dla rodzin zastępczych i naturalnych wraz z usługą cateringową – liczba spotkań w 2025 r. – 5 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 10; Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 43, liczba warsztatów w 2026 r. – 47 warsztatów; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 30 liczba zajęć w 2026 r. – 40; Warsztaty dla dzieci i młodzieży, w tym socjoterapeutyczne – liczba warsztatów w 2025 r. – 5 oraz w 2026 r. – 10; Warsztaty „Moje emocje” – liczba cykli – 2 cykle w roku 2025 r. oraz 3 cykle w 2026 r.; Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 8 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 17;
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Partner nr 3: MOPR Włocławek
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 30 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 60 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 62 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 100 godzin zegarowych w 2026 r.; Mediacje rodzinne – 22 godziny zegarowe w 2025 r. oraz 25 godzin zegarowych w 2026 r. Grupy wsparcia – liczba spotkań w 2025 r. – 1 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 3; Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 3, liczba warsztatów w 2026 r. – 5 warsztatów; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 2 oraz liczba zajęć w 2026 r. – 3; Warsztaty dla dzieci i młodzieży, w tym socjoterapeutyczne – liczba warsztatów w 2025 r. – 10 oraz w 2026 r. – 15; Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 2 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 4; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Partner nr 5: PCPR Aleksandrów Kujawski
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 85 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 210 godzin zegarowych w 2026 r. Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 220 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 440 godzin zegarowych w 2026 r. Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 220 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 410 godzin zegarowych w 2026 r.; Terapia rodzinna – 87 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 175 godzin zegarowych w 2026 r.; Grupy wsparcia – liczba spotkań w 2025 r. – 4 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 8; Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 6, liczba warsztatów w 2026 r. – 12 warsztatów; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 6 liczba zajęć w 2026 r. – 12; Warsztaty dla dzieci i młodzieży, w tym socjoterapeutyczne – liczba warsztatów w 2025 r. – 4 oraz w 2026 r., – 9; Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 2 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 2; Grupy dla młodzieży – liczba spotkań w 2025 r. – 2 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 2; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Partner nr 6: PCPR Brodnica
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 100 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 150 godzin zegarowych w 2026 r. Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 300 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 600 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 230 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 490 godzin zegarowych w 2026 r.; Mediacje rodzinne – 20 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 40 godzin zegarowych w 2026 r. Terapia rodzinna – 175 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 400 godzin zegarowych w 2026 r. ; Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 5, liczba warsztatów w 2026 r. – 11 warsztatów; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 5 liczba zajęć w 2026 r. – 11; Warsztaty dla dzieci i młodzieży, w tym socjoterapeutyczne – liczba warsztatów w 2025 r. – 6 oraz w 2026 r. – 12 Warsztaty „Moje emocje” – liczba cykli – 4 cykle w roku 2025 r. oraz 8 cykli w 2026 r.; Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 1 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 2; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Partner nr 7: PCPR Bydgoszcz
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 50 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 100 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 75 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 150 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 40 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 80 godzin zegarowych w 2026 r.; Mediacje rodzinne – 20 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 40 godzin zegarowych w 2026 r. ; Terapia rodzinna – 70 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 130 godzin zegarowych w 2026 r. ; Superwizja rodzin – 15 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 30 godzin zegarowych w 2026 r. ; Grupy wsparcia – liczba spotkań w 2025 r. – 2 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 5; Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 6, liczba warsztatów w 2026 r. – 13 ; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 6 liczba zajęć w 2026 r. – 13; Warsztaty dla dzieci i młodzieży, w tym socjoterapeutyczne – liczba warsztatów w 2025 r. – 5 oraz w 2026 r. – 11; Warsztaty „Moje emocje” – liczba cykli – 1 cykl w roku 2025 r. oraz 3 cykle w 2026 r. ; Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 3 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 7; Grupy dla młodzieży – liczba spotkań w 2025 r. – 1 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 2; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Partner nr 8: PCPR Chełmno
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 50 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 85 godzin zegarowych w 2026 r. Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 185 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 372 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 88 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 174 godziny zegarowych w 2026 r.; Terapia rodzinna – 75 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 150 godzin zegarowych w 2026 r.; Superwizja rodzin – 20 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 40 godzin zegarowych w 2026 r.; Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 3, liczba warsztatów w 2026 r. – 9 warsztatów; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 3 liczba zajęć w 2026 r. – 9; Warsztaty dla dzieci i młodzieży, w tym socjoterapeutyczne – liczba warsztatów w 2025 r. – 6 oraz w 2026 r. – 10; Warsztaty „Moje emocje” – liczba cykli – 1 cykl w roku 2025 r. oraz 2 cykle w 2026 r. ; Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 1 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 2; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Partner nr 9: PCPR Golub-Dobrzyń
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 65 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 30 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 75 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 150 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne prawne – 15 godzin poradnictwa w 2025 r. oraz 30 godzin poradnictwa w 2026 r. Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 50 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 100 godzin zegarowych w 2026 r.; Terapia rodzinna – 100 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 100 godzin zegarowych w 2026 r. ; Warsztaty „Moje emocje” – liczba cykli – 2 cykle w roku 2025 r. oraz 4 cykle w 2026 r. ; Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 3 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 2; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Partner nr 10: PCPR Grudziądz
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 220 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 500 godzin zegarowych w 2026 r. ; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 380 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 720 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 240 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 300 godzin zegarowych w 2026 r.; Terapia rodzinna – 80 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 165 godzin zegarowych w 2026 r. ; Grupy wsparcia – liczba spotkań w 2025 r. – 2 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 5; Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 6, liczba warsztatów w 2026 r. – 14 warsztatów; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 6 liczba zajęć w 2026 r. – 14; Warsztaty dla dzieci i młodzieży, w tym socjoterapeutyczne – liczba warsztatów w 2025 r. – 4 oraz w 2026 r. – 8; Warsztaty „Moje emocje” – liczba cykli – 4 cykle w roku 2025 r. oraz 10 cykli w 2026 r.; Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 2 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 4; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Partner nr 11: PCPR Inowrocław
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 50 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 100 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 125 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 250 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 75 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 150 godzin zegarowych w 2026 r.; Grupy wsparcia – liczba spotkań w 2025 r. – 5 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 10; Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 5, liczba warsztatów w 2026 r. – 10 warsztatów; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 5 liczba zajęć w 2026 r. – 10; Warsztaty dla dzieci i młodzieży, w tym socjoterapeutyczne – liczba warsztatów w 2025 r. – 4 oraz w 2026 r. – 8; Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 1 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 3; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Partner nr 12: PCPR Lipno
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 50 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 100 godzin zegarowych w 2026 r. ; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 100 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 150 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 50 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 100 godzin zegarowych w 2026 r.; Terapia rodzinna – 20 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 30 godzin zegarowych w 2026 r. ; Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 3, liczba warsztatów w 2026 r. – 6 warsztatów; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 3 liczba zajęć w 2026 r. – 6; Warsztaty dla dzieci i młodzieży, w tym socjoterapeutyczne – liczba warsztatów w 2025 r. – 3 oraz w 2026 r. – 6; Warsztaty „Moje emocje” – liczba cykli – 1 cykl w roku 2026 r. Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 2 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 4; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Partner nr 13: PCPR Mogilno
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 75 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 150 godzin zegarowych w 2026 r. ; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 150 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 200 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 88 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 100 godzin zegarowych w 2026 r.; Superwizja rodzin – 27 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 100 godzin zegarowych w 2026 r. Grupy wsparcia – liczba spotkań w 2025 r. – 3 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 5; Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 3, liczba warsztatów w 2026 r. – 6 warsztatów; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 3 liczba zajęć w 2026 r. – 6; Warsztaty dla dzieci i młodzieży, w tym socjoterapeutyczne – liczba warsztatów w 2025 r. – 5 oraz w 2026 r. – 8; Warsztaty „Moje emocje” – liczba cykle – 3 cykli w roku 2025 r. oraz 6 cykli w 2026 r.; Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 2 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 4; Grupy dla młodzieży – liczba spotkań w 2025 r. – 2 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 4 ; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Partner nr 14: PCPR Nakło nad Notecią
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 50 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 100 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 85 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 170 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 25 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 50 godzin zegarowych w 2026 r.; Mediacje rodzinne – 10 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 20 godzin zegarowych w 2026 r. ; Terapia rodzinna – 75 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 150 godzin zegarowych w 2026 r.; Superwizja rodzin – 5 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 10 godzin zegarowych w 2026 r.; Grupy wsparcia – liczba spotkań w 2025 r. – 2 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 5; Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 3, liczba warsztatów w 2026 r. – 6 warsztatów; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 3, liczba zajęć w 2026 r. – 6; Warsztaty dla dzieci i młodzieży, w tym socjoterapeutyczne – liczba warsztatów w 2025 r. – 1 oraz w 2026 r. – 2; Warsztaty „Moje emocje” – liczba cykli – 1 cykl w roku 2026 r. Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 1 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 2; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Partner nr 15: PCPR Radziejów
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 50 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 100 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 50 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 100 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne prawne – 15 godzin zegarowych poradnictwa w 2025 r. oraz 30 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 50 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 100 godzin zegarowych w 2026 r.; Terapia rodzinna – 50 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 100 godzin zegarowych w 2026 r. ; Superwizja rodzin – 15 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 15 godzin zegarowych w 2026 r. Grupy wsparcia dla rodzin – 6 spotkań w 2025 r.oraz 6 spotkań w 2026 r. Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 2, liczba warsztatów w 2026 r. – 4 warsztaty; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 2 liczba zajęć w 2026 r. – 4; Warsztaty dla dzieci i młodzieży, w tym socjoterapeutyczne – liczba warsztatów w 2025 r. – 2 oraz w 2026 r. – 4; Warsztaty „Moje emocje” – liczba cykli – 2 cykle w roku 2025 r. oraz 4 cykle w 2026 r.; Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 1 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 2; Grupy dla młodzieży – liczba spotkań w 2026 r. – 1; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Partner nr 16: PCPR Rypin
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 150 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 220 godzin zegarowych w 2026 r. ; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 190 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 300 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 38 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 90 godzin zegarowych w 2026 r.; Mediacje rodzinne – 75 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 120 godzin zegarowych w 2026 r.; Terapia rodzinna – 25 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 50 godzin zegarowych w 2026 r. ; Superwizja rodzin – 3 godziny zegarowe w 2025 r. oraz 6 godzin zegarowych w 2026 r. ; Grupy wsparcia – liczba spotkań w 2025 r. – 2 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 4; Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 2, liczba warsztatów w 2026 r. – 5 warsztatów; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 2 liczba zajęć w 2026 r. – 5; Warsztaty dla dzieci i młodzieży, w tym socjoterapeutyczne – liczba warsztatów w 2025 r. – 2 oraz w 2026 r. – 5; Warsztaty „Moje emocje” – liczba cykli – 1 cykl w roku 2026 r. Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 1 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 2; Grupy dla młodzieży – liczba spotkań w 2025 r. – 1 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 2; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Partner nr 17: PCPR Sępólno Krajeńskie z siedzibą w Więcborku
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 70 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 140 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 90 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 180 godzin zegarowych w 2026 r. ; Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 35 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 70 godzin zegarowych w 2026 r.; Mediacje rodzinne – 5 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 10 godzin zegarowych w 2026 r. ; Terapia rodzinna – 40 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 80 godzin zegarowych w 2026 r. ; Superwizja rodzin – 4 godziny zegarowe w 2025 r. oraz 8 godzin zegarowych w 2026 r. ; Grupy wsparcia – liczba spotkań w 2025 r. – 3 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 6; Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 4, liczba warsztatów w 2026 r. – 6 warsztatów; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 4 liczba zajęć w 2026 r. – 6; Warsztaty dla dzieci i młodzieży, w tym socjoterapeutyczne – liczba warsztatów w 2025 r. – 2 oraz w 2026 r. – 4; Warsztaty „Moje emocje” – liczba cykli – 1 cykl w roku 2026 r. Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 3 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 6; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Partner nr 18: PCPR Świecie
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 50 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 100 godzin zegarowych w 2026 r. Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 120 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 240 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 110 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 220 godzin zegarowych w 2026 r.; Mediacje rodzinne – 22 godziny zegarowe w 2025 r. oraz 45 godzin zegarowych w 2026 r. ; Terapia rodzinna – 35 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 70 godzin zegarowych w 2026 r. ; Superwizja rodzin – 7 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 15 godzin zegarowych w 2026 r. Grupy wsparcia – liczba spotkań w 2025 r. – 7 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 15; Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 6, liczba warsztatów w 2026 r. – 6 warsztatów; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 6 liczba zajęć w 2026 r. – 6; Warsztaty dla dzieci i młodzieży, w tym socjoterapeutyczne – liczba warsztatów w 2025 r. – 4 oraz w 2026 r. – 3; Warsztaty „Moje emocje” – liczba cykli – 1 cykl w roku 2025 r. oraz 3 cykle w 2026 r.; Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 1 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 3; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Partner nr 19: PCPR Toruń
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 240 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 480 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 712 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 1324 godziny zegarowe w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 300 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 700 godzin zegarowych w 2026 r.; Mediacje rodzinne – 24 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 58 godziny zegarowe w 2026 r. ; Terapia rodzinna – 300 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 600 godzin zegarowych w 2026 r.; Grupy wsparcia – liczba spotkań w 2025 r. – 2 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 4; Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 18, liczba warsztatów w 2026 r. – 24 warsztaty; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 18 liczba zajęć w 2026 r. – 24; Warsztaty dla dzieci i młodzieży, w tym socjoterapeutyczne – liczba warsztatów w 2025 r. – 6 oraz w 2026 r. – 8; Warsztaty „Moje emocje” - liczba cykli - 5 cykli w roku 2025 r. oraz 11 cykli w 2026 r.; Warsztaty dla dzieci i młodzieży - liczba warsztatów w 2025 r. - 2 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 4; Grupy dla młodzieży - liczba spotkań w 2025 r. – 2 oraz liczba spotkań w 2026 r. - 4; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Partner nr 20: PCPR Tuchola
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 200 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 400 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 400 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 800 godzin zegarowych w 2026 r. ; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne prawne – 50 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 100 godzin zegarowych w 2026 r., Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 200 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 400 godzin zegarowych w 2026 r. Mediacje rodzinne – 10 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 20 godzin zegarowych w 2026 r.; Terapia rodzinna – 100 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 200 godzin zegarowych w 2026 r. Superwizja rodzin – 30 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 60 godzin zegarowych w 2026 r. ; Grupy wsparcia – liczba spotkań w 2025 r. – 12 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 24; Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 6, liczba warsztatów w 2026 r. – 12 warsztatów; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 6 liczba zajęć w 2026 r. – 12; Warsztaty dla dzieci i młodzieży, w tym socjoterapeutyczne – liczba warsztatów w 2025 r. – 6 oraz w 2026 r. – 18; Warsztaty „Moje emocje” – liczba cykli – 2 cykle w roku 2025 r. oraz 4 cykle w 2026 r. ; Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 10 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 20; Grupy dla młodzieży – liczba spotkań w 2025 r. – 2 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 5; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Partner nr 21: PCPR Wąbrzeźno
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 25 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 50 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 300 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 600 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 100 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 200 godzin zegarowych w 2026 r.; Terapia rodzinna – 150 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 300 godzin zegarowych w 2026 r.; Superwizja rodzin – 24 godziny zegarowe w 2025 r. oraz 48 godzin zegarowych w 2026 r.; Grupy wsparcia – liczba spotkań w 2025 r. – 8 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 15; Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 2, liczba warsztatów w 2026 r. – 4 warsztatów; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 2 liczba zajęć w 2026 r. – 4; Warsztaty dla dzieci i młodzieży, w tym socjoterapeutyczne – liczba warsztatów w 2025 r. – 30 oraz w 2026 r., – 36; Warsztaty „Moje emocje” – liczba cykli – 4 cykle w roku 2025 r. oraz 7 cykli w 2026 r. ; Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 4 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 8; Grupy dla młodzieży – liczba spotkań w 2025 r. – 5 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 10; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Partner nr 22: PCPR Włocławek
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 75 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 150 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 75 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 150 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne prawne – 50 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 100 godzin zegarowych w 2026 r. Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 50 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 100 godzin zegarowych w 2026 r.; Terapia rodzinna – 50 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 120 godzin zegarowych w 2026 r.; Superwizja rodzin – 5 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 10 godzin zegarowych w 2026 r.; Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 2, liczba warsztatów w 2026 r. – 4 warsztaty; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 2 liczba zajęć w 2026 r. – 4; Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 1 oraz w 2026 r. – 2; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Partner nr 23: PCPR Żnin
Beschreibung: Część obejmuje następujące formy wsparcia: Specjalistyczne poradnictwo rodzinne pedagogiczne – 200 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 400 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo rodzinne psychologiczne – 200 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 400 godzin zegarowych w 2026 r.; Specjalistyczne poradnictwo logopedyczne – 200 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 400 godzin zegarowych w 2026 r.; Terapia rodzinna – 100 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 200 godzin zegarowych w 2026 r.; Superwizja rodzin – 15 godzin zegarowych w 2025 r. oraz 30 godzin zegarowych w 2026 r. ; Grupy wsparcia – liczba spotkań w 2025 r. – 15 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 30; Warsztaty dla rodzin – liczba warsztatów w 2025 r. – 15, liczba warsztatów w 2026 r. – 30 warsztatów; Zajęcia animacyjne dla dzieci rodziców uczestniczących w warsztatach – liczba zajęć w 2025 r. – 15 oraz liczba zajęć w 2026 r. – 30; Warsztaty dla dzieci i młodzieży, w tym socjoterapeutyczne – liczba warsztatów w 2025 r. – 6 oraz w 2026 r., – 12; Warsztaty dla dzieci i młodzieży – liczba warsztatów w 2025 r. – 1 oraz liczba warsztatów w 2026 r. – 2 warsztaty; Grupy dla młodzieży – liczba spotkań w 2025 r. – 2 oraz liczba spotkań w 2026 r. – 5; Usługi realizowane będą stacjonarnie lub w formie wyjazdowej/mobilnej, w bezpośrednim kontakcie specjalisty świadczącego usługi oraz uczestników projektu. Zakres usług mobilnych został określony w treści Załącznika nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 22