192950-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup systemu do realizacji elektronicznego podpisu pacjenta na dokumentacji szpitalnej w systemie Optimed NTX (system klasy HIS) w ramach projektu „Rozwój i poprawa dostępności usług cyfrowych w Szpitalu Wojewódzkim im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup systemu do realizacji elektronicznego podpisu pacjenta na dokumentacji szpitalnej w systemie Optimed NTX (system klasy HIS) w ramach projektu „Rozwój i poprawa dostępności usług cyfrowych w Szpitalu Wojewódzkim im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup systemu do realizacji elektronicznego podpisu pacjenta na dokumentacji szpitalnej w systemie Optimed NTX (system klasy HIS) w ramach projektu „Rozwój i poprawa dostępności usług cyfrowych w Szpitalu Wojewódzkim im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży”, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w Załączniku nr 4 do SWZ. Realizacja zamówienia następuje w ramach umowy nr KPOD.07.03-IP.10-0229/25/KPO/147/2025/617 dotyczy zadania pn: Zakup tabletów (20 szt.) i ekranów stacjonarnych (18 szt.) oraz długopisów cyfrowych (6 szt.) wraz z oprogramowaniem do zbierania podpisów oraz utrzymanie funkcjonalności sprzętu / oprogramowania do podpisywania dokumentacji medycznej w okresie trwałości. 2. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungZT-SZP-226/01/1/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 72212900 Diverse Software-Entwicklungen und Computersysteme
5. Los
LosLOT-0001