See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja transportu lotniczego na statek Dar Młodzieży na trasie Gdańsk-Nowy York-Gdańsk powtórne
Beschreibung: Organizacja przelotu lotniczego pasażerów wraz z bagażem podręcznym (min. 8kg) i bagażem rejestrowanym (min. 23 kg) na/ze statku Dar Młodzieży.
Vorherige Bekanntmachung: 88236-2026
Interne Kennung: CRZP/41/2026/AZP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na dzień zawarcia umowy gwarantuje w ramach zamówienia podstawowego 110 pasażerów każdej trasie. Zamawiający jednocześnie zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji obejmującego zwiększenie ilości uczestników konferencji do maksymalnie 145 osób (o dodatkowe 35 osób).