19298-2026 - Ergebnis
Polen – Ausbildung im medizinischen Bereich – Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji w dziedzinie psychologii klinicznej dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie funkcji kierownika specjalizacji w dziedzinie psychologii klinicznej dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Beschreibung1. Pełny tytuł: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji w dziedzinie psychologii klinicznej dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. 2. Przedmiotem zamówienia jest Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji w dziedzinie psychologii klinicznej dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. 3. Niniejsze zamówienie podzielone jest na części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolnie wybraną lub wybrane części zamówienia, z zastrzeżeniem zapisów zawartych w pkt 6 poniżej. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia stanowią Załączniki nr 1A i 1B do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załącznikach nr 1A i 1B do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. 5. Wykonawca zobowiązany jest wyznaczyć do realizacji zamówienia osobę, która spełnia minimalne wymagania merytoryczne określone w treści załącznika nr 1A-1B do SWZ w odniesieniu do danej części zamówienia. Minimalne wymagania merytoryczne są to wymagania dotyczące wykształcenia, kwalifikacji i doświadczenia, które musi spełnić osoba wyznaczona do realizacji zamówienia w ramach danej części zamówienia. Wszystkie pojęcia używane w załącznikach 1A i 1B do SWZ należy rozumieć zgodnie z obowiązującymi przepisami – jeżeli pojęcia te zostały zdefiniowane w treści obowiązujących aktów prawnych. Zamawiający wymaga, aby zamówienie – w zakresie pełnienia funkcji kierownika specjalizacji w dziedzinie psychologii klinicznej – zostało zrealizowane osobiście przez osobę wyznaczoną do realizacji zamówienia, wskazaną w ofercie wykonawcy. Zmiana osoby wyznaczonej do realizacji zamówienia, na etapie realizacji zamówienia jest możliwa wyłącznie na zasadach określonych w załączniku nr 1A - 1B do SWZ i nr 4 do SWZ. 6. Z uwagi na fakt, iż kierownik specjalizacji może jednocześnie sprawować nadzór nad przebiegiem specjalizacji nie więcej niż trzech osób, Zamawiający nie dopuszcza wskazania tej samej osoby do realizacji zamówienia na więcej niż trzy części zamówienia, pod rygorem odrzucenia wszystkich tych ofert częściowych, w których powtarza się ta sama osoba, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych. Jeżeli Wykonawca składa ofertę na więcej niż trzy części zamówienia, wówczas na każde kolejne trzy części zamówienia zobowiązany jest wyznaczyć inną osobę/inne osoby do realizacji zamówienia – zgodnie z powyższym wymaganiem, spełniającą/e minimalne wymagania merytoryczne określone przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia w zakresie danej części zamówienia. Szczegółowy opis minimalnych wymagań merytorycznych, jakie musi spełniać osoba wyznaczona do realizacji zamówienia zawarty jest w Załącznikach nr 1A-1B do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung817376-2025
Interne KennungSPZOZ/FERS 01.13/10/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens1.Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy Pzp, w którym w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu oferty mogą składać wszyscy zainteresowani Wykonawcy. Zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy Pzp, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. 2. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert w ramach poszczególnych części zamówienia, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia z postępowania. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. Wykonawca ma prawo złożyć tylko jedną ofertę na daną część zamówienia, zawierającą jedną, jednoznacznie opisaną propozycję. 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 5. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 6. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych. 7. Zamawiający nie określa wymagań związanych z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, ponieważ wykonanie tych czynności nie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465, z późn. zm.). 8. Zamówienie zostało podzielone na części, a ponadto udzielane jest w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Po stronie Zamawiającego nie powstał obowiązek wskazania powodów niedokonania podziału zamówienia na części, o którym mowa w art. 91 ust. 2 ustawy Pzp. 9.Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp. 10. Zamawiający nie żąda od wykonawców wniesienia wadium. 11. Zamawiający nie żąda od wykonawców wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 12. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu (o ile zostały one określone przez Zamawiającego) dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie określa warunku w powyższym zakresie; 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie określa warunku w powyższym zakresie; 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie określa warunku w powyższym zakresie; 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający nie określa warunku w powyższym zakresie. 13. Szczegółowe zasady rozliczenia zostały zawarte we wzorze umowy, stanowiącym załącznik do SWZ. 14. Możliwe zmiany umowy oraz warunki wprowadzenia zmian zostały przewidziane we wzorze umowy, stanowiącym załącznik do SWZ. 15. Wszelkie informacje związane z postępowaniem dot. w szczególności: opisu przedmiotu zamówienia w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia, podstaw wykluczenia z postępowania, oświadczeń i dokumentów, które Wykonawca obowiązany jest złożyć, kryteriów i sposobu oceny ofert, sposobu komunikacji i składania oferty, projektu umowy zawarte są w SWZ wraz z załącznikami. Zamawiający zapewnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania bezpłatny, pełny, bezpośredni i nieograniczony dostęp do dokumentów zamówienia: adresy prowadzące na stronę postępowania: https://platformazakupowa.pl/pn/babinski/proceedings https://platformazakupowa.pl/transakcja/1226098.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 1 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 1 zamówienia
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 2 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 2 zamówienia
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 3 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 3 zamówienia
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 4 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 4 zamówienia
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 5 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 5 zamówienia
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 6 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 6 zamówienia
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 7 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 7 zamówienia
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 8 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 8 zamówienia
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 9 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 9 zamówienia
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 10 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 10 zamówienia
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 11 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 11 zamówienia
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 12 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 12 zamówienia
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 13 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 13 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 13 zamówienia
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 14 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 14 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 14 zamówienia
LosLOT-0015
TitelCzęść nr 15 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 15 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 15 zamówienia
LosLOT-0016
TitelCzęść nr 16 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 16 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 16 zamówienia
LosLOT-0017
TitelCzęść nr 17 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 17 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 17 zamówienia
LosLOT-0018
TitelCzęść nr 18 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 18 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 18 zamówienia
LosLOT-0019
TitelCzęść nr 19 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 19 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 19 zamówienia
LosLOT-0020
TitelCzęść nr 20 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 20 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 20 zamówienia
LosLOT-0021
TitelCzęść nr 21 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 21 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 21 zamówienia
LosLOT-0022
TitelCzęść nr 22 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 22 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 22 zamówienia
LosLOT-0023
TitelCzęść nr 23 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 23 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 23 zamówienia
LosLOT-0024
TitelCzęść nr 24 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 24 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungCzęść nr 24 zamówienia