See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa zwierząt laboratoryjnych celem kontynuacji badań naukowych do Instytutu Farmakologii im. Jerzego Maja Polskiej Akademii Nauk w Krakowie przy ul. Smętnej 12
Beschreibung: wg załącznika nr 1 do Zaproszenia do negocjacji
Interne Kennung: IF/ZP-09/2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03325000 Kleinvieh
5. Los
Los: LOT-0001