See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D52 5204 Pohořelice - VN Nové Mlýny - VD - ZDS/TP/AD (bez BIM)
Beschreibung: Zpracování a projednání projektové dokumentace VD-ZDS (PDPS, soupisy prací, kontrolní rozpočty, technické specifikace vč. ZTKP) včetně technické pomoci a zajištění výkonu Autorského dozoru (bez BIM) v průběhu realizace stavby „D52 5204 Pohořelice - VN Nové Mlýny “ v rozsahu: ⦁ Zpracování VD-ZDS ⦁ Technická pomoc Objednateli ⦁ Autorský dozor během realizace stavby
Interne Kennung: 03PT-006162
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dílčí smlouva na základě Rámcové dohody
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001