2. Verfahren
Verfahren
Titel: Objęcie ochroną ubezpieczeniową Odpowiedzialności Cywilnej oraz majątku Wojewódzkich Jednostek Organizacyjnych, w tym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu na okres od 1 marca 2026 r. do 28 lutego 2029 r.
Beschreibung: Objęcie ochroną ubezpieczeniową Odpowiedzialności Cywilnej oraz majątku Wojewódzkich Jednostek Organizacyjnych, w tym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu na okres od 1 marca 2026 r. do 28 lutego 2029 r.
Vorherige Bekanntmachung: 1886-2026
Interne Kennung: ZW-I.272.134.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66513200 Bauwesenversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66514100 Transportversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Podczas zgłoszenia mienia do ubezpieczenia w związku ze zmianą wartości przedmiotu ubezpieczenia, nabyciem nowego mienia, modernizacją istniejącego mienia lub nowymi inwestycjami Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach niniejszej Umowy z prawa opcji w sytuacji wzrostu sum ubezpieczenia/wartości mienia w okresie realizacji zamówienia w stosunku do sum ubezpieczenia/wartości mienia określonych w zamówieniu podstawowym. 2. W okresie realizacji umowy Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, które dotyczyć może następujących rodzajów ubezpieczeń: a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, b) Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 3. Zamawiający może złożyć jednostronne oświadczenie woli o wykonaniu prawa opcji, natomiast Wykonawca zobowiązany jest świadczyć usługi objęte prawem opcji. 4 Prawo opcji będzie realizowane zgodnie z faktycznymi potrzebami Zamawiającego w oparciu o składki/stawki za poszczególne ryzyka ubezpieczeniowe, tj. rozumiane jako składki/stawki za 12-miesięczny okres ochrony ubezpieczeniowej. 5. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację zamówienia opcjonalnego. 6. Składka wynikająca z opcji wynosi maksymalnie 20% składki określonej w § 7 Umowy.