193124-2026 - Wettbewerb
Polen – Supercomputer – B10 Zakup i wdrożenie innowacyjnej infrastruktury obliczeniowej wysokiej wydajności (HPC) dla zaawansowanego przetwarzania danych i zastosowań AI, w tym modeli językowych dużej skali (LLM), na potrzeby wsparcia Systemu Ostrzegania i Alarmowania (SOiA)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: B10 Zakup i wdrożenie innowacyjnej infrastruktury obliczeniowej wysokiej wydajności (HPC) dla zaawansowanego przetwarzania danych i zastosowań AI, w tym modeli językowych dużej skali (LLM), na potrzeby wsparcia Systemu Ostrzegania i Alarmowania (SOiA)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie innowacyjnej infrastruktury obliczeniowej wysokiej wydajności (HPC) dla zaawansowanego przetwarzania danych i zastosowań AI, w tym modeli językowych dużej skali (LLM), na potrzeby wsparcia Systemu Ostrzegania i Alarmowania (SOiA).
Interne Kennung: BL-V.2371.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30211100 Supercomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48822000 Computerserver, 30233100 Computerspeichereinheiten, 51611100 Hardwareinstallation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie innowacyjnej infrastruktury obliczeniowej wysokiej wydajności (HPC) dla zaawansowanego przetwarzania danych i zastosowań AI, w tym modeli językowych dużej skali (LLM), na potrzeby wsparcia Systemu Ostrzegania i Alarmowania (SOiA). Szczegółowy opis produktu zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ