See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Stichting Fedra - Laptops
Beschreibung: Het betreft hier een levering van laptops ten behoeve van Stichting Fedra. Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Laptops.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000