2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa ścieżki pieszo-rowerowej od ul. Nacławskiej do ul. Sierakowskiego w Kościanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych, niezbędnych uzgodnień i opinii oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych polegających na budowie ścieżki pieszo-rowerowej od ul. Nacławskiej do ul. Sierakowskiego w Kościanie. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w Dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia załącznik nr 2 do SWZ, przy czym przedmiar robót ma jedynie charakter pomocniczy oraz w załączniku nr 9 Projekt umowy. Zadanie realizowane jest w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Interne Kennung: BZP.271.1.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe zasady regulujące sposób prowadzenia postępowania wynikają z SWZ. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232310 Bauarbeiten für Fernsprechleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232310 Bauarbeiten für Fernsprechleitungen, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Menge: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.