See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Warme drankenvoorziening
Beschreibung: Doel van de aanbesteding Het doel is te komen tot een Overeenkomst met één Opdrachtnemer die meedenkt en zorgdraagt voor een kwalitatief hoogwaardige koffie en thee voorziening voor studenten, medewerkers en gasten van het Alfa-college, conform de door Opdrachtgever gestelde eisen. Scope De volgenden artikel zijn onderdeel van de aanbesteding: • Plaatsen van selfservice automaten voor uitgifte warme dranken op de locaties van het Alfa-college; • Periodiek technisch service onderhoud van de automaten; • Leveren van ingrediënten voor de warme drankenautomaten gedurende de overeenkomst. Buiten scope: • Dagelijks vullen en onderhouden/reinigen van de automaten; • Koffie en thee voor vergader- en overlegruimten en onderwijs specifieke ruimten (wordt uitgegeven via schoolrestaurant. Het schoolrestaurant is in eigen beheer.); • Koffie automaten die onderdeel zijn van de catering en koffie automaten die door het onderwijs gebruikt worden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0000