193220-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Dozór i ochrona mienia CWOM ul. Radiowa 2, KDGW al. Niepodległości 141A oraz WBE ul. Złota 5 w Warszawie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dozór i ochrona mienia CWOM ul. Radiowa 2, KDGW al. Niepodległości 141A oraz WBE ul. Złota 5 w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest usługa dozoru i ochrony podzielona na 3 części zamówienia (kod CPV: 79710000-4): 1) Część I: Dozór i ochrona mienia Centralnego Wojskowego Ośrodka Metrologii mieszczącego się przy ul. Radiowej 2 w Warszawie; 2) Część II: Dozór i ochrona mienia Klubu DGW przy Al. Niepodległości 141A w Warszawie; 3) Część III: Dozór i ochrona mienia Wojskowego Biura Emerytalnego mieszczącego się w obiekcie przy ul. Złotej 5 w Warszawie. 2. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ. 3. Zamawiający w załączniku nr 10.1, 10.2 oraz 10.3 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia” dla poszczególnych części zamówienia. Zamówienie wykonywane będzie przez 24 miesiące, przy czym: - część I nie wcześniej niż od dnia 31.12.2026r.; - część II nie wcześniej niż od dnia 01.12.2026r.; - część III nie wcześniej niż od dnia 15.12.2026r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dozór i ochrona mienia Centralnego Wojskowego Ośrodka Metrologii mieszczącego się przy ul. Radiowej 2 w Warszawie
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 10.1 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia dla części I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Dozór i ochrona mienia Klubu DGW przy al. Niepodległości 141A w Warszawie
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 10.2 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia dla części II
Los: LOT-0003
Titel: Dozór i ochrona mienia Wojskowego Biura Emerytalnego mieszczącego się w obiekcie przy ul. Złotej 5 w Warszawie
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 10.3 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia dla części III