2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Budowa kładki nad Żylicą w Zarzeczu, do stacji PKP Pietrzykowice”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pod nazwą „Budowa kładki nad Żylicą w Zarzeczu, do stacji PKP Pietrzykowice”: - na podstawie decyzji 1434/2024 z dn. 05.03.2025 r. obejmującej: rozbiórkę istniejącej kładki oraz budowę kładki w ramach zadania pn. „Przebudowa kładki przy ul. Sportowej nad rzeką Żylicą, polegająca na rozbiórce istniejącej kładki dla pieszych oraz budowie kładki w tej samej lokalizacji w m. Zarzecze na dz. nr ewid. 11000/70, 11000/92 oraz w m. Pietrzykowice na dz. nr ewid. 11000/49” - oraz dokumentacji pn. „Przebudowa kładki przy ul. Sportowej nad rzeką Żylicą, polegająca na rozbiórce istniejącej kładki dla pieszych nad rzeką Żylicą oraz budowie kładki w tej samej lokalizacji”.
Interne Kennung: PN 16/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. W związku z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust.1 ustawy Pzp – tj. JEDZ. Zamawiający będzie żądał tego oświadczenia wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (AD) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie lub okoliczności wskazane w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tekst jedn. Dz.U. z 2025 r. poz. 514); 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)2)3)4)5)6)7) § 8 ust. 1 pkt 3 i 4; §9 ust. 1 pkt 1,2,3 Rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia., o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia., o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art.257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 11. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. Z uwagi na ograniczoną ilość znaków w formularzu ogłoszenia, wszystkie dodatkowe informacje znajdują się w dokumentach zamówienia (SWZ).
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221111 Bau von Straßenbrücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233162 Bau von Fahrradwegen, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45221100 Bauarbeiten für Brücken, 45221110 Bau von Brücken
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na budowie kładki dla przeprowadzenia ciągu pieszo-rowerowego nad rzeką Żylicą, w zakres których wchodzi: 1) rozbiórka istniejącej kładki dla pieszych nad rzeką Żylicą 2) budowa kładki oraz najść dla ciągu pieszo-rowerowego w tej samej lokalizacji