See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poradenské činnosti pro ÚP ČR - Pardubický kraj IV
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění poradenských činností dle § 105 odst. 1 písm. a) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZoZ“) pro uchazeče a zájemce o zaměstnání a účastníky pracovní rehabilitace (dále jen „účastník/účastníci poradenských činností“).
Vorherige Bekanntmachung: 48120-2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0010
Interne Kennung: E/POR/1/2022/VZ-4 - skutečné čerpání z RD 2024
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0014