193301-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Rozbudowa drogi wojewódzkiej w zakresie budowy przejścia pieszo-rowerowego pod drogą wojewódzką nr 310 oraz linią kolejową Poznań-Wrocław nr 271.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa drogi wojewódzkiej w zakresie budowy przejścia pieszo-rowerowego pod drogą wojewódzką nr 310 oraz linią kolejową Poznań-Wrocław nr 271.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu budowalnego i zrealizowanie w oparciu o niego robót budowlanych polegających na rozbudowie drogi wojewódzkiej nr 310 w zakresie budowy przejścia pieszo-rowerowego pod drogą wojewódzką nr 310 oraz linią kolejową Poznań-Wrocław nr 271 wraz z windą oraz oświetleniem, a także odprowadzeniem wód deszczowych do kanalizacji deszczowej
Interne KennungFZ.271.1.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSzczegółowe zasady regulujące sposób prowadzenia postępowania wynikają z SWZ. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege, 45233162 Bau von Fahrradwegen, 45233140 Straßenarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 32323500 Video-Überwachungssystem, 34971000 Geschwindigkeitskontrollkameras, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 45221211 Straßenunterführung, 45234100 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien, 45221110 Bau von Brücken, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu budowalnego i zrealizowanie w oparciu o niego robót budowlanych polegających na rozbudowie drogi wojewódzkiej nr 310 w zakresie budowy przejścia pieszo-rowerowego pod drogą wojewódzką nr 310 oraz linią kolejową Poznań-Wrocław nr 271 wraz z windą oraz oświetleniem, a także odprowadzeniem wód deszczowych do kanalizacji deszczowej.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji