2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technická podpora SUSE
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb technické a programové podpory prostředí Kubernetes na úrovni L2 a případně L3, a to v souladu se všemi závaznými právními a technickými předpisy, s podmínkami dle zadávací dokumentace a s pokyny zadavatele.
Interne Kennung: ZPMV/1435668/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka bude zadána v otevřeném zadávacím řízení podle ustanovení § 3 písm. b) a § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72240000 Systemanalyse und Programmierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Pokud míra inflace oficiálně stanovená Českým statistickým úřadem za druhý kalendářní rok od účinnosti servisní smlouvy bude rovna nebo vyšší než 5 %, má dodavatel v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ právo v následujícím (třetím) kalendářním roce navrhnout zadavateli navýšení aktuálně platných cen v Ceníku o 1/2 oficiálně stanovené míry inflace za druhý kalendářní rok od účinnosti smlouvy. Obdobně může dodavatel postupovat v každém následujícím roce v závislosti na míře inflace za předchozí rok. Změna cen Ceníku, odsouhlasená zadavatelem i dodavatelem, musí být sjednána vždy písemně, a to v podobě očíslovaného dodatku k servisní smlouvě. Tato změna dohodnutých cen bude považována za změnu podle ustanovení § 222 odst. 2 ZZVZ. Tato změna cen Ceníku bude platná od prvního dne kalendářního měsíce následujícího po měsíci, kdy dodatek vstoupí v účinnost. V případě, že rozsah Prostředí přesáhne maximální velikost uvedenou v Příloze č. 1 kap. II návrhu smlouvy, má dodavatel v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ právo navrhnout zadavateli navýšení ceny Paušálních servisních služeb, uvedené na řádku č. 1 Ceníku, o částku rovnající se násobku 1/15 ceny Paušálních servisních služeb o velikosti rozdílu nového počtu clusterů a počtu 15 clusterů. Změna ceny, odsouhlasená zadavatelem i dodavatelem, musí být sjednána vždy písemně, a to v podobě očíslovaného dodatku k servisní smlouvě. Tato změna dohodnuté ceny Paušálních servisních služeb bude považována za změnu podle ustanovení § 222 odst. 2 ZZVZ. Změna ceny je platná od prvního dne kalendářního měsíce následujícího po měsíci, kdy dodatek vstoupí v účinnost.