See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń (wyposażenie Pracowni Genetyki).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń (wyposażenie Pracowni Genetyki). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznikach nr 3.1-3.11 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 707582-2025
Interne Kennung: DZP.261.40.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32429000 Ausrüstung für Telefonnetze, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: Dostawa sprzętu laboratoryjnego do diagnostyki genetycznej. Zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia w Załączniku nr 3.1 do SWZ.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2
Beschreibung: Urządzenie do automatycznej elektroforezy kapilarnej DNA i RNA. Zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia w Załączniku nr 3.2 do SWZ.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3
Beschreibung: Dostawa sekwenatora NGS do małych paneli, serwera obliczeniowego - stacji roboczej, kompatybilnej z sekwenatorami następnej generacji macierzy dyskowej zbudowanej z co najmniej 12 dysków o pojemności do 2 Tb każdy. Zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia w Załączniku nr 3.3 do SWZ.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4
Beschreibung: Zestaw do obrazowania i analizy żeli agarozowych, z aparatami do elektroforezy agarozowej z zasilaczem. Zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia w Załączniku nr 3.4 do SWZ.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5
Beschreibung: Dostawa pipet automatycznych, wirówek i bloku grzejnego na potrzeby pracowni genetyki. (Zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia w Załączniku nr 3.5 do SWZ).
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6
Beschreibung: Dostawa analizatora genetycznego do sekwencjonowania metodą Sangera, termocyklera, fluorymetru, aparatu do real-time PCR z laptopem. Zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia w Załączniku nr 3.6 do SWZ.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7
Beschreibung: Dostawa aparatu do izolacji kwasów nukleinowych, spektrometru z fluorymetrem do pomiaru stężenia w mikroobjętości, narzędzia bioinformacyjnego - oprogramowania- plaformy do analizy danych genetycznych uzyskanych techniką NGS. Zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia w Załączniku nr 3.7 do SWZ.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8
Beschreibung: Dostawa urządeń chłodzących do pracowni genetyki. Zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia w Załączniku nr 3.8 do SWZ.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9
Beschreibung: Dostawa wyposażenia medycznego.Zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia w Załączniku nr 3.9 do SWZ.
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0010
Titel: 10
Beschreibung: Dostawa Infrastruktury IT.Zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia w Załączniku nr 3.10 do SWZ.
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0011
Titel: 11
Beschreibung: Zintegrowany sekwenator następnej generacji (NGS) umożliwiający kompleksowe profilowanie genomowe (Zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia w Załączniku nr 3.11 do SWZ.
Interne Kennung: 11
2. Procedure
Procedure
Previous notice: 707582-2025
Internal identifier: DZP.261.40.2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies, 32429000 Telephone network equipment, 33192000 Medical furniture, 35100000 Emergency and security equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 5
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 7
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: 8
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: 9
Internal identifier: 9
Main classification (cpv): 33192000 Medical furniture
Lot: LOT-0010
Title: 10
Internal identifier: 10
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Lot: LOT-0011
Title: 11
Internal identifier: 11