See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja systemów klimatyzacji w stacjach elektroenergetycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemów klimatyzacji w stacjach elektroenergetycznych. Zamówienie podzielone jest na 5 części zwane Pakietami, tj.: 1. Pakiet I dla PSE S.A. Bydgoszcz - ul. Marszałka Focha 16, 85-950 Bydgoszcz: a) SE Słupsk – Wierzbięcin, 76-206 Słupsk. 2. Pakiet II dla PSE S.A. Poznań - ul. Marcelińska 71, 60-354 Poznań: a) SE Cieplice - ul. Lubańska 27A, 58-560 Jelenia Góra. 3. Pakiet III dla PSE S.A. Radom - ul. Żeromskiego 75, 26-600 Radom: a) SE Połaniec - 28 – 230 Tursko Małe 65. 4. Pakiet IV dla PSE S.A. Warszawa - Al. Jerozolimskie 132, 02-305 Warszawa: a) SE Mościska - ul. Estrady 50, 01-932 Warszawa, b) SE Mory - ul. Połczyńska 123, 01-304 Warszawa. 5. Pakiet V dla PSE S.A. Katowice - ul. Jordana 25, 40-056 Katowice: a) SE Wrzosowa ul. Fabryczna, 42-263 Wrzosowa, b) SE Siersza - Długa 111, 32-540 Czyżówka, c) SE Lubocza - ul. Komasy 3, 31-766 Kraków-N.Huta. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0322-CEDL-MJS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja systemów klimatyzacji w stacjach elektroenergetycznych - Pakiet I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemów klimatyzacji w stacjach elektroenergetycznych - Pakiet I dla PSE S.A. Bydgoszcz - ul. Marszałka Focha 16, 85-950 Bydgoszcz: SE Słupsk – Wierzbięcin, 76-206 Słupsk. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0322-CEDL-MJS - Pakiet I
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Modernizacja systemów klimatyzacji w stacjach elektroenergetycznych - Pakiet II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemów klimatyzacji w stacjach elektroenergetycznych - Pakiet II dla PSE S.A. Poznań - ul. Marcelińska 71, 60-354 Poznań: a) SE Cieplice - ul. Lubańska 27A, 58-560 Jelenia Góra. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0322-CEDL-MJS - Pakiet II
Los: LOT-0003
Titel: Modernizacja systemów klimatyzacji w stacjach elektroenergetycznych - Pakiet III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemów klimatyzacji w stacjach elektroenergetycznych - Pakiet III dla PSE S.A. Radom - ul. Żeromskiego 75, 26-600 Radom: a) SE Połaniec - 28 – 230 Tursko Małe 65. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0322-CEDL-MJS - Pakiet III
Los: LOT-0004
Titel: Modernizacja systemów klimatyzacji w stacjach elektroenergetycznych - Pakiet IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemów klimatyzacji w stacjach elektroenergetycznych - Pakiet IV dla PSE S.A. Warszawa - Al. Jerozolimskie 132, 02-305 Warszawa: a) SE Mościska - ul. Estrady 50, 01-932 Warszawa, b) SE Mory - ul. Połczyńska 123, 01-304 Warszawa. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0322-CEDL-MJS - Pakiet IV
Los: LOT-0005
Titel: Modernizacja systemów klimatyzacji w stacjach elektroenergetycznych - Pakiet V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemów klimatyzacji w stacjach elektroenergetycznych - Pakiet V dla PSE S.A. Katowice - ul. Jordana 25, 40-056 Katowice: a) SE Wrzosowa ul. Fabryczna, 42-263 Wrzosowa, b) SE Siersza - Długa 111, 32-540 Czyżówka, c) SE Lubocza - ul. Komasy 3, 31-766 Kraków-N.Huta. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0322-CEDL-MJS - Pakiet V