See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Mikołowie do innych placówek w centrum Mikołowa w roku 2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dowóz uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Mikołowie do innych placówek w centrum Mikołowa w roku 2026”. 1.1. Usługa polegająca na dowożeniu uczniów z wyznaczonego miejsca do jednostki oświatowej oraz powrót zgodnie z harmonogramem sporządzonym przez dyrektorów placówek oświatowych w dni nauki szkolnej oprócz niedziel, świąt i dni wolnych od nauki ustalonych na podstawie odrębnych przepisów. Dopuszcza się możliwość zmian w godzinach przewozu dzieci w przypadku zmian wynikających z organizacji roku szkolnego. 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do zaproszenia. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 1 do zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung: 827712-2025
Interne Kennung: WR/1/2025/UM
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Szkoły Podstawowej nr 4 w Mikołowie do innych placówek w centrum Mikołowa w roku 2026