See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez położną w WSzS w Białej Podlaskiej w Oddziale Ginekologiczno - Położniczym
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez położną w WSzS w Białej Podlaskiej w Oddziale Ginekologiczno - Położniczym
Interne Kennung: DPK.503.28.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DPK.503.28/2025