2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Levering kraanauto's met haak-armsysteem
Beschreibung: De aanbestedende dienst is voornemens in het kader van deze aanbesteding een overeenkomst te sluiten voor de levering van initieel twee kraanauto’s met haak‑armsysteem. Daarnaast behoudt de aanbestedende dienst zich het recht voor om in de daaropvolgende jaren een derde kraanauto met haak‑armsysteem af te nemen onder dezelfde contractuele voorwaarden. De inschrijver dient een carrosserieopbouwer te zijn en treedt in het kader van deze aanbesteding op als hoofdaannemer. De carrosserieopbouwer mag met maximaal twee chassis inschrijven.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 2 Stück