193550-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Analysedienste – Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych
BeschreibungKonkurs ofert na wykonywanie badań histopatologicznych i cytologicznych nieginekologicznych praz przeprowadzenia sekcji zwłok na rzecz pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie Zamówienie podzielone na 4 pakiety; Ogłoszenie o wyniku dotyczy Pakietów 2-4. Pakiet 1 nie został rozstrzygnięty
Interne KennungDKP/KO/2/2026
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85148000 Medizinische Analysedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
LosLOT-0001