See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwerów Typ B
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 40 serwerów w tym 34 serwery w ramach zamówienia podstawowego i 6 serwerów w ramach zamówienia opcjonalnego wraz z ich montażem, instalacją i konfiguracją. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 3.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 847198-2025
Interne Kennung: ZPRZ.270.237.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt.1 opublikowano wstępne ogłoszenie o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp. Ogłoszenie nr 303745-2025 z dnia 13.05.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 40 serwerów w tym 34 serwery w ramach zamówienia podstawowego i 6 serwerów w ramach zamówienia opcjonalnego wraz z ich montażem, instalacją i konfiguracją.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje zastosowania opcji, o której mowa w art. 441 ustawy PZP polegającej na dostawie 6 serwerów.