193631-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigung von Abwässerkanälen – OBSŁUGA EKSPLOATACYJNA I BIEŻĄCA KONSERWACJA MIEJSKIEGO SYSTEMU GOSPODAROWANIA WODAMI W SOPOCIE - unijne
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOBSŁUGA EKSPLOATACYJNA I BIEŻĄCA KONSERWACJA MIEJSKIEGO SYSTEMU GOSPODAROWANIA WODAMI W SOPOCIE - unijne
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie usługi w zakresie utrzymania i prawidłowej eksploatacji miejskiego systemu gospodarowania wodami opadowymi, którego elementami są koryta potoków i innych naturalnych cieków płynących, ich skanalizowane i otwarte odcinki, układy wylotowe A, B i C (elementy części lądowej) stanowiące wyprowadzenie wód potoków sopockich w głąb Zatoki Gdańskiej, stawy krajobrazowe, zbiorniki retencyjne otwarte i podziemne, miejska sieć kanalizacji deszczowej i systemy odwodnień powierzchniowych na terenie Gminy Miasta Sopotu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
LosLOT-0001