193658-2026 - Wettbewerb
Polen – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Inżynier kontraktu dla zadania: Budowa nowej budowli ochronnej na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej stanowiącej Śląskie Regionalne Centrum Diagnostyki i Leczenia Raka Płuca w Chorzowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inżynier kontraktu dla zadania: Budowa nowej budowli ochronnej na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej stanowiącej Śląskie Regionalne Centrum Diagnostyki i Leczenia Raka Płuca w Chorzowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa nadzoru inwestorskiego oraz zarządzania projektem tj. pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu polegające na świadczeniu usług związanych z przygotowaniem, zarządzaniem, kontrolą i nadzorem nad realizacją robót budowlanych dla inwestycji pn. „Budowa nowej budowli ochronnej na potrzeby ludności i obrony cywilnej stanowiącej Śląskie Regionalne Centrum Diagnostyki i Leczenia Raka Płuca w Chorzowie”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców
Interne Kennung: PN/252/IK/4/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351910 Geologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa nadzoru inwestorskiego oraz zarządzania projektem tj. pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu polegające na świadczeniu usług związanych z przygotowaniem, zarządzaniem, kontrolą i nadzorem nad realizacją robót budowlanych dla inwestycji pn. „Budowa nowej budowli ochronnej na potrzeby ludności i obrony cywilnej stanowiącej Śląskie Regionalne Centrum Diagnostyki i Leczenia Raka Płuca w Chorzowie”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.