193728-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Aanbesteding aanschaf Triple-quad LC-MSMS systeem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding aanschaf Triple-quad LC-MSMS systeem
Beschreibung: De onderhavige aanbesteding heeft betrekking op de aanschaf van een Triple-Quad LC-MSMS systeem en een bijbehorend service-contract. Stichting Waterproef heeft voor het uitvoeren van analyses behoefte aan een Triple-Quad LC-MSMS systeem. Vanwege de grote vraag naar analyses met de huidige LC-MS systeem, is een tweede apparaat gewenst. Ook leidt dit tot de mogelijkheid om de dienstverlening uit te breiden met analyses die Stichting Waterproef tot nu toe uitbesteedt. Hierdoor wenst Stichting Waterproef een overeenkomst af te sluiten voor het leveren en onderhouden van een Triple-Quad LC-MSMS systeem. 1 LC-MSMS systeem, 1 onderhoudscontract en een optionele aanschaf van een tweede LC-MSMS systeem
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente, 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Aanschaf Triple-Quad LC-MSMS systeem
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het onderhoudscontract heeft een looptijd van drie (3) jaar. Deze kan drie (3) maal met twee (2) jaar verlengd worden.