See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoeren van schoonmaakdiensten in de Zuidertoren, Europaesplanade 1, 1060 Brussel
Beschreibung: Uitvoeren van schoonmaakdiensten in de Zuidertoren, Europaesplanade 1, 1060 Brussel
Interne Kennung: SFPD/S2000/2025/27
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SFPD/S2000/2025/27 - 1
Interne Kennung: 1
193753-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: SFPD/S2000/2025/27
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: SFPD/S2000/2025/27 - 1
Interne identificatiecode: 1