See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van vis voor de Welzijnsvereniging Sleutelzorg (2026-2031)
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor het leveren van zowel verse vis, diepvries als gerookte en gepaneerde vis voor een periode van maximaal vijf jaar. Dit wil zeggen dat de opdracht is onderverdeeld in een basisopdracht en vier verlengingen die elk 12 maanden looptijd bedragen. Deze raamovereenkomst wordt afgesloten voor de interne klant "Centrale Keuken" van de Welzijnsvereniging Sleutelzorg Temse, zij voorzien de dienstverlening naar tal van residentiële inwoners. Alle aangeboden vis is graatloos volgens de Codex Alimentarius, van hoge kwaliteit en categoriek met ruime houdbaarheidsdatum. De inschrijver garandeert in de uitgebreidheid van zijn aanbod, wat inhoudt dat andere catalogusartikelen buiten deze vermeld in de inventaris verkrijgbaar zijn. Soms kan in functie van bepaalde evenementen om een thematisch aanbod verzocht worden.
Interne Kennung: PPP0AF-2668/6086/2025_2668
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03310000 Fische, Krebstiere und Aquakulturerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vis voor de Welzijnsvereniging Sleutelzorg (2026-2031)
Beschreibung: Vis voor de Welzijnsvereniging Sleutelzorg (2026-2031)
Interne Kennung: 2025_2668 1_1
193819-2026 - Resultaat
België – Vis, schaal- en schelpdieren en aquatische producten – Raamovereenkomst voor de levering van vis voor de Welzijnsvereniging Sleutelzorg (2026-2031)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0AF-2668/6086/2025_2668
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03310000 Vis, schaal- en schelpdieren en aquatische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025_2668 1_1