See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van voedingswaren voor het Woon- en Zorgcentrum en de Maaltijden aan huis 2025-2028
Beschreibung: Levering van voedingswaren voor het Woon- en Zorgcentrum en de Maaltijden aan huis 2025-2028. Duur van de opdracht : vanaf de notificatie tot en met 30/06/2026. De opdracht kan 2 keer stilzwijgend verlengd worden. Leveringsplaats : Woon- en Zorgcentrum "Bloemendal", de Selliers de Moranvillelaan 124 te 1082 Sint-Agatha-Berchem De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Levering van vlees, gevogelte en charcuterie” Perceel 2 “Levering van vis en visproducten” Perceel 3 “Levering van koffiepads en -bonen” Perceel 4 “Levering van water, frisdranken en bieren” Perceel 5 “Levering zuivelproducten” Perceel 6 “Levering van bakkerijproducten” Perceel 7 “Levering van vers fruit en groenten” Perceel 8 “Levering van diepvriesproducten” Perceel 9 “Levering van droge voeding”
Interne Kennung: PPP0K3-1140/5030/SCAD 1140 - 26/02/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering van vlees, gevogelte en charcuterie
Beschreibung: Levering van vlees, gevogelte en charcuterie
Interne Kennung: SCAD 1140 - 26/02/2025 1_1
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Levering van vis en visprodructen
Beschreibung: Levering van vis en visprodructen
Interne Kennung: SCAD 1140 - 26/02/2025 2_2
Haupteinstufung (cpv): 15211000 Fischfilets
Los: LOT-0003
Titel: Levering van koffiepads en -bonen
Beschreibung: Levering van koffiepads en -bonen
Interne Kennung: SCAD 1140 - 26/02/2025 3_3
Haupteinstufung (cpv): 15861000 Kaffee
Los: LOT-0004
Titel: Levering van water, frisdranken en bieren
Beschreibung: Levering van water, frisdranken en bieren
Interne Kennung: SCAD 1140 - 26/02/2025 4_4
Haupteinstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15961000 Bier, 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: Levering zuivelproducten
Beschreibung: Levering zuivelproducten
Interne Kennung: SCAD 1140 - 26/02/2025 5_5
Haupteinstufung (cpv): 15550000 Verschiedene Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: Levering van bakkerijproducten
Beschreibung: Levering van bakkerijproducten
Interne Kennung: SCAD 1140 - 26/02/2025 6_6
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0007
Titel: Levering van vers fruit en groenten
Beschreibung: Levering van vers fruit en groenten
Interne Kennung: SCAD 1140 - 26/02/2025 7_7
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0008
Titel: Levering van diepvriesproducten
Beschreibung: Levering van diepvriesproducten
Interne Kennung: SCAD 1140 - 26/02/2025 8_8
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0009
Titel: Levering van droge voeding
Beschreibung: Levering van droge voeding
Interne Kennung: SCAD 1140 - 26/02/2025 9_9
Haupteinstufung (cpv): 15893000 Trockenerzeugnisse
193873-2025 - Mededinging
België – Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten – Levering van voedingswaren voor het Woon- en Zorgcentrum en de Maaltijden aan huis 2025-2028
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0K3-1140/5030/SCAD 1140 - 26/02/2025
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: SCAD 1140 - 26/02/2025 1_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 15100000 Dierlijke producten, vlees en vleesproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: SCAD 1140 - 26/02/2025 2_2
Belangrijkste classificatie (cpv): 15211000 Visfilets
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: SCAD 1140 - 26/02/2025 3_3
Belangrijkste classificatie (cpv): 15861000 Koffie
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: SCAD 1140 - 26/02/2025 4_4
Belangrijkste classificatie (cpv): 15980000 Niet-alcoholische dranken
Aanvullende classificatie (cpv): 15961000 Bier, 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Perceel: LOT-0005
Titel: Levering zuivelproducten
Beschrijving: Levering zuivelproducten
Interne identificatiecode: SCAD 1140 - 26/02/2025 5_5
Belangrijkste classificatie (cpv): 15550000 Diverse zuivelproducten
Perceel: LOT-0006
Titel: Levering van bakkerijproducten
Interne identificatiecode: SCAD 1140 - 26/02/2025 6_6
Belangrijkste classificatie (cpv): 15810000 Broodproducten, vers gebak en cake
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: SCAD 1140 - 26/02/2025 7_7
Belangrijkste classificatie (cpv): 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten
Perceel: LOT-0008
Titel: Levering van diepvriesproducten
Interne identificatiecode: SCAD 1140 - 26/02/2025 8_8
Belangrijkste classificatie (cpv): 15896000 Diepvriesproducten
Perceel: LOT-0009
Titel: Levering van droge voeding
Interne identificatiecode: SCAD 1140 - 26/02/2025 9_9
Belangrijkste classificatie (cpv): 15893000 Droge waren