2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding e-HRM dienstverlening inclusief salarisadministratie
Beschreibung: Participatiefonds is de opdrachtgever voor deze opdracht. De opdracht gaat over de aankopen aanschaf van een e-HRM dienstverlening inclusief salarisadministratie. 200 gebruikers
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Perceel 1 200 gebruikers
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlenging