193941-2026 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Usługi ubezpieczenia majątkowego oraz odpowiedzialności cywilnej Uniwersytetu Morskiego w Gdyni – 2 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi ubezpieczenia majątkowego oraz odpowiedzialności cywilnej Uniwersytetu Morskiego w Gdyni – 2 części
BeschreibungUsługi ubezpieczenia majątkowego oraz odpowiedzialności cywilnej Uniwersytetu Morskiego w Gdyni – 2 części
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Usługi ubezpieczenia majątkowego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni
BeschreibungUsługi ubezpieczenia majątkowego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje w ramach prawa opcji możliwość zwiększenia zamówienia maksymalnie do 20% wartości zamówienia podstawowego, w dotychczasowym zakresie ochrony, polegającego na wydłużeniu terminu obowiązywania umowy o okres nie dłuższy niż 6 miesięcy. Przyjęcie środków trwałych lub nieruchomości o wartości przekraczającej wartość klauzuli automatycznego pokrycia.
LosLOT-0002
Titel2. Usługi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Uniwersytetu Morskiego w Gdyni
BeschreibungUsługi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Uniwersytetu Morskiego w Gdyni
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje w ramach prawa opcji możliwość zwiększenia zamówienia maksymalnie do 20% wartości zamówienia podstawowego, w dotychczasowym zakresie ochrony, polegającego na wydłużeniu terminu obowiązywania umowy o okres nie dłuższy niż 6 miesięcy.