See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy kruszyw na teren Nadleśnictw: Jabłonna, Przasnysz, Pułtusk, Parciaki, Płońsk, Ciechanów, Nidzica, Wyszków, Ostrów Maz. , Dwukoły, Jedwabno, Szczytno, Wielbark, Myszyniec, Ostrołęka 2025-2027
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na części, zadania. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub większą ilość zadań. Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidzianego w SWZ dla tej części. 5.2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kruszyw: a. zadanie nr 1 – Dostawa kruszyw naturalnych w ilości 20 000,00 t w tym: - Pospółka frakcji 0/16 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 20 000,00 t; b. Zadanie nr 2 - Dostawa kruszyw naturalnych łamanych w ilości 20 000,00t w tym: - Kruszywo łamane frakcji 0/31,5 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 10 000,00 t; - Kruszywo łamane frakcji 0/63 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 10 000,00 t; 2) Szczegółowy opis czynności wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, oraz szczegółowy opis wykonywania poszczególnych czynności wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ. 3) Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest teren podległy Nadleśnictwom: Jabłonna, Przasnysz, Pułtusk, Parciaki, Płońsk, Ciechanów, Nidzica, Wyszków, Ostrów Mazowiecka, Dwukoły, Jedwabno, Szczytno, Wielbark, Myszyniec, Ostrołęka.
Vorherige Bekanntmachung: 639904-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1 – Dostawa kruszyw naturalnych w ilości 20 000,00 t
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na części, zadania. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub większą ilość zadań. Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidzianego w SWZ dla tej części. 5.2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kruszyw: a. zadanie nr 1 – Dostawa kruszyw naturalnych w ilości 20 000,00 t w tym: • Pospółka frakcji 0/16 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 20 000,00 t; 2) Szczegółowy opis czynności wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, oraz szczegółowy opis wykonywania poszczególnych czynności wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ. 3) Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest teren podległy Nadleśnictwom: Jabłonna, Przasnysz, Pułtusk, Parciaki, Płońsk, Ciechanów, Nidzica, Wyszków, Ostrów Mazowiecka, Dwukoły, Jedwabno, Szczytno, Wielbark, Myszyniec, Ostrołęka. 4) Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV): 14210000 – 6 żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego 5.3. Unormowania, których zobowiązany będzie w szczególności przestrzegać Wykonawca przy realizacji przedmiotu zamówienia 1) Podstawowe akty prawne: - ustawa z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz.U. z 2025r., poz. 567). 5.4. Zasady ogólne realizacji przedmiotu zamówienia. Ze względu na charakter prac, specyfikę dróg leśnych, ich nośność (możliwość wystąpienia miejsc podmokłych), brak miejsca do zawracania (możliwość wystąpienia konieczności cofania na dłuższych odcinkach) Zamawiający wymaga aby dostawy odbywały się samochodami odpowiednio przystosowanymi. Ze względu na ograniczoną ilość miejsca na terenie budowy rozładunek dostarczonego materiału odbywać się będzie w miejsce wskazane przez Zamawiającego bezpośrednio na budowaną drogę. Zamawiający wymaga aby dostawy kruszyw realizowane były sukcesywnie na zgłoszenie zapotrzebowania z min. 3 dniowym wyprzedzeniem (3 dni robocze), z podaniem lokalizacji ilości oraz częstotliwości dostaw w ciągu dnia. Zgłoszenie zapotrzebowania może nastąpić pisemnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie. 5.5. W przypadku powzięcia wątpliwości przez Zamawiającego, co do parametrów dostarczonej mieszanki kruszyw z wymaganiami określonymi w SWZ, Zamawiający wykona komisyjne pobranie próbki, a następnie zleci jej badanie niezależnemu laboratorium. Wynik badania stwierdzający niezgodność parametrów fizykochemicznych z tymi, które zostały określone w niniejszej specyfikacji spowoduje, że kosztami badań zostanie obciążony Wykonawca, a materiał zostanie usunięty na koszt Wykonawcy z placu budowy oraz zostanie zastąpiony przez Wykonawcę innym - zgodnym z wymaganiami Zamawiającego. Wykonawca może powierzyć realizację elementów przedmiotu zamówienia podwykonawcom. W przypadku zamiaru wykonywania przedmiotu zamówienia z udziałem podwykonawców wykonawca zobowiązany jest do wskazania w swojej ofercie: zakresów rzeczowych, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez wykonawcę firm podwykonawców o ile są na tym etapie znane. Wskazanie takie należy umieścić na formularzu ofertowym. W przypadku braku wskazania w ofercie podwykonawstwa wykonawca będzie mógł wprowadzić podwykonawcę wyłącznie na warunkach określonych w umowie
Interne Kennung: zadanie nr 1
Los: LOT-0003
Titel: zadanie nr 2 – Dostawa kruszyw naturalnych łamanych w ilości 20 000,00t
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na części, zadania. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub większą ilość zadań. Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidzianego w SWZ dla tej części. 5.2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kruszyw: Zadanie nr 2 - Dostawa kruszyw naturalnych łamanych w ilości 20 000,00t w tym: • Kruszywo łamane frakcji 0/31,5 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 10 000,00 t; • Kruszywo łamane frakcji 0/63 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 10 000,00 t; 2) Szczegółowy opis czynności wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, oraz szczegółowy opis wykonywania poszczególnych czynności wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ. 3) Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest teren podległy Nadleśnictwom: Jabłonna, Przasnysz, Pułtusk, Parciaki, Płońsk, Ciechanów, Nidzica, Wyszków, Ostrów Mazowiecka, Dwukoły, Jedwabno, Szczytno, Wielbark, Myszyniec, Ostrołęka. 4) Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV): 14210000 – 6 żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego 5.3. Unormowania, których zobowiązany będzie w szczególności przestrzegać Wykonawca przy realizacji przedmiotu zamówienia 1) Podstawowe akty prawne: - ustawa z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz.U. z 2025r., poz. 567). 5.4. Zasady ogólne realizacji przedmiotu zamówienia. Ze względu na charakter prac, specyfikę dróg leśnych, ich nośność (możliwość wystąpienia miejsc podmokłych), brak miejsca do zawracania (możliwość wystąpienia konieczności cofania na dłuższych odcinkach) Zamawiający wymaga aby dostawy odbywały się samochodami odpowiednio przystosowanymi. Ze względu na ograniczoną ilość miejsca na terenie budowy rozładunek dostarczonego materiału odbywać się będzie w miejsce wskazane przez Zamawiającego bezpośrednio na budowaną drogę. Zamawiający wymaga aby dostawy kruszyw realizowane były sukcesywnie na zgłoszenie zapotrzebowania z min. 3 dniowym wyprzedzeniem (3 dni robocze), z podaniem lokalizacji ilości oraz częstotliwości dostaw w ciągu dnia. Zgłoszenie zapotrzebowania może nastąpić pisemnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie. 5.5. W przypadku powzięcia wątpliwości przez Zamawiającego, co do parametrów dostarczonej mieszanki kruszyw z wymaganiami określonymi w SWZ, Zamawiający wykona komisyjne pobranie próbki, a następnie zleci jej badanie niezależnemu laboratorium. Wynik badania stwierdzający niezgodność parametrów fizykochemicznych z tymi, które zostały określone w niniejszej specyfikacji spowoduje, że kosztami badań zostanie obciążony Wykonawca, a materiał zostanie usunięty na koszt Wykonawcy z placu budowy oraz zostanie zastąpiony przez Wykonawcę innym - zgodnym z wymaganiami Zamawiającego. Wykonawca może powierzyć realizację elementów przedmiotu zamówienia podwykonawcom. W przypadku zamiaru wykonywania przedmiotu zamówienia z udziałem podwykonawców wykonawca zobowiązany jest do wskazania w swojej ofercie: zakresów rzeczowych, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez wykonawcę firm podwykonawców o ile są na tym etapie znane. Wskazanie takie należy umieścić na formularzu ofertowym. W przypadku braku wskazania w ofercie podwykonawstwa wykonawca będzie mógł wprowadzić podwykonawcę wyłącznie na warunkach określonych w umowie
Interne Kennung: zadanie nr 2